کد خبر: 611630 A

ملکی خبرداد:

سخنگوی آتش نشانی از حریق در یک منزل مسکونی و مصدومیت دو نفر خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت 18 عصر امروز یک مورد آتش سوزی در یک ساختمان مسکونی در بلوار فردوس خیابان شقایق جنوبی به سامانه 125 سازمان آتش نشانی اطلاع داده می شود.

وی با بیان اینکه دو گروه حریق و یک گروه نجات به هنراه تجهیزات کامل به محل حادثه اعزام می شود، ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان مسکونی چهار طبقه بود که در طبقه منهای یک آن که پارکینگ بود مقداری لوازم و اثاثیه منزل وجود داشت و بیشتر  آن چوبی بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تصریح کرد: این بخش از ساختمان دچار حریق شده بود و دود بسیار غلیظی تمام طبقات ساختمان را پر کرده بود. پیش از رسیدن آتش نشانان تعدادی از افراد که در ساختمان بودند، خارج شده بودند اما چند نفر در طبقات بالایی گرفتار بودند.

وی ادامه داد: آتش نشانان به دو گروه تقسیم شده و گروهی به طبقه منهای یک رفته و مشغول خاموش کردن آتش شدند و گروه های دیگری نیز با دستگاههای تنفسی به طبقات بالایی رفتند. حدود پنج نفر در طبقات بالایی گرفتار بودند که با کمک آتش نشانان از آن خارج شدند البته دو نفر یک پسر 13 ساله و خانم 70 ساله دچار دود گرفتگی شده بودند که به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. در حال حاضر نیز آتش خاموش و محل ایمن سازی شده است.

سید جلال ملکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر