کد خبر: 611626 A

سرهنگ بخشنده خبر داد:

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت از دستگیری ۳ قاچاقچی و کشف ۴۹ کیلو و ۶۰۵ گرم حشیش، ۱۳۳ گرم تریاک و ۶گرم هروئین خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ محمد بخشنده در تشریح این خبر گفت: در پی اطلاع از اینکه فردی در جنوب پایتخت با همکاری همدستانش، فعالیت گسترده‌ای در توزیع انواع مواد مخدر دارد، شناسایی و دستگیری متهم و دیگر همدستانش در دستور کار ماموران پایگاه نهم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ قرار گرفت.

وی بیان داشت: در پایش‌های اطلاعاتی مشخص شد متهم اصلی به تازگی مقادیر متنابهی مواد مخدر از قاچاقچیان جنوب کشور خریداری و پس از انتقال آن به مخفیگاهش در شهر ری قصد دارد در فرصت مناسبی پس از بسته بندی کردن با همکاری دو همدستش توزیع و به فروش برساند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به هماهنگی با مقام قضایی، عنوان داشت: تیم های عملیاتی پایگاه نهم پلیس مواد خدر پایتخت به مخفیگاه متهم اصلی اعزام و پس از چندین ساعت مراقبت نامحسوس و اطمینان از حضور وی و دیگر همدستانش، طی یک عملیات ضربتی متهم و دو همدستش دستگیر شدند.

سرهنگ بخشنده افزود: در بازرسی انجام شده، ماموران این پلیس موفق شدند مقدار ۴۹ کیلو و ۶۰۵ گرم حشیش، ۱۳۳ گرم تریاک، ۶ گرم هروئین و همچنین ۳ عدد وافور کشف کنند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت در پایان بیان داشت: متهمان پس از قبول بزه انتسابی و تکمیل پرونده برای انجام مراحل قانونی به مرجع قضایی مربوط معرفی شدند.

مواد مخدر سرهنگ محمد بخشنده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر