کد خبر: 609466 A

شهردار تهران:

شهردار تهران گفت: دلم نمی‌خواهد به دلیل بیماری من شهرداری دچار رکود و سستی شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محمد علی نجفی در حاشیه افتتاح 20 پروژه فرهنگی اجتماعی منطقه 8 در جمع خبرنگاران گفت: خاطرات امام برای همه ما آموزنده است ولی شرایط من متفاوت است. فردا در جلسه شورا دلایل استعفای خود را مطرح می‌کنم.

وی در پاسخ به این سوال که اگر شورا استعفای شما را قبول نکند چه می‌شود، افزود: شورا هنوز تمام حرف‌های من را نشنیده است اگر گزینه‌های مختلف را بررسی کند قبول خواهد کرد. علت اصلی من داشتن فرصت برای معالجه است چراکه نمی‌خواهم در سه چهارماهی که باید برای درمان زمان بگذارم کار شهرداری معلق بماند.

وی ادامه داد: این در حالی است که شهرداری به جایگاهی رسیده است که آماده حرکت سریع‌تر و حتی پرش است. دلم نمی‌خواهد به دلیل بیماری من شهرداری دچار رکود و سستی شود.

شهردار تهران در پاسخ به اینکه چرا مرخصی نمی‌گیرید گفت: نمی‌پسندم مسوول و مدیری بنا به دلایلی سرکار نباشد و آنطور که باید و شاید کارها پیش نرود. اینکه مرخصی بگیرم و به معالجه بپردازم مورد قبولم نیست. در شهرداری هم این سیستم عمل نمی‌کند.

وی افزود: فکر نمی‌کنم ضرورتی به ماندن من باشد و دوست ندارم که چند ماه در مرخصی باشم اما اسم من همچنان در شهرداری باقی بماند.

نجفی در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است با رفتن شما سیاست‌ها در شهرداری تغییر کند، گفت: شورا که عوض نشده است شهردار بعدی هر کسی که باشد این مسیر را ادامه خواهد داد و فکر نمی‌کنم تغییراتی که در شهریورماه با آمدن من ایجاد شد ادامه یابد. چراکه تغییرات لازم انجام شد و زیرساخت‌ها در شهرداری برای ادامه کار آماده است.

شهردار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر