کد خبر: 609423 A

حجت ااسلام دعایی خطاب به نجفی:

مدیر مسوول روزنامه اطلاعات خطاب به شهردار تهران گفت: دعاهای زیادی پشت سرتان است، اگر استعفا ندهید و رای شورا را بپذیرید همه ما را خوشحال می‌کنید.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام دعایی در مراسم افتتاح 20 پروژه عمرانی، ترافیکی و اجتماعی منطقه هشت با اشاره به استعفای شهردار تهران گفت: امیدوارم زمزمه‌هایی که در این ماه پرآرامش و شکوفا بلندشده جدی نباشد و علت هر چه که هست موجب استعفای دکتر نجفی نشود.

وی با اشاره به خاطره‌ای از امام راحل گفت: امام در پایان عمر خود بیمار بود و بارها مسوولان برای استعفا به نزد او می‌آمدند، اما امام می‌گفت من با این بیماری و کهولت سن از مردم خجالت می‌کشم که استعفا بدهم شما چگونه می‌خواهید در این شرایط استعفا بدهید.

دعایی گفت: آقای نجفی ما نمی‌خواهیم که بیماری شما تشدید شود ولی به بردباری و صبوری شما ایمان داریم. بعد از سال‌ها مردم انتخابی کردند و نتیجه خوبی گرفتند. شورای شهر دلخواه خود را انتخاب کردند که نتیجه  این شد که یک عنصر توانا و هوشمند که تمام ویژگی‌های یک شهردار موفق را دارد به میدان آمد.

دعایی افزود: دعاهای زیادی پشت سرتان است. اگر استعفا ندهید و رای شورا را بپذیرید همه ما را خوشحال می‌کنید. هوشمندی و موفقیت‌های بسیاری که در این مدت کسب شد همه دستاوردهای شما بود. امیدوارم که خدا از عمر من بکاهد و به عمر شما اضافه کند.

حجت الاسلام دعایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر