کد خبر: 606811 A

سرپرست اداره کل سلامت معاونت اجتماعی شهرداری تهران گفت: باید برای ارائه تورهای "سلامت"و جذب گردشگر در این حوزه نیز برنامه‌ریزی و اقدام شود.

به گزارش ایلنا، زینب نصیری در بازدید از ستاد نوروزی گردشگری شهر تهران اظهار داشت: شاهد اتقافات خوبی در حوزه توسعه گردشگری و جذب گردشگر از سوی شهرداری تهران هستیم.

وی افزود: همکاران‌مان در ستاد گردشگردی توانسته‌اند با ایجاد ایستگاه‌های اطلاع رسانی در مبادی ورودی و نقاط مختلف شهر تهران، اقدامات مطلوبی را برای هدایت میهمانان نوروزی به مراکز گردشگری شهر تهران انجام دهند.

سرپرست اداره کل سلامت معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران، ادامه داد: تورهای خوب یک و نیم روزه تهرانگردی توسط ستاد گردشگری شهرداری تهران برای گردشگران و میهمانان نوروزی شهر تهران پیش بینی شده که هم اماکن مذهبی و هم مکان‌های تفریحی و گردشگری در برنامه این تورها گنجانده شده و شاهد تنوع هستیم.

وی با بیان اینکه امید است در سال‌های آتی بین حوزه "سلامت "و "گردشگری" نیز پیوند و ارتباط ایجاد و فضاهای خوب حوزه سلامت نیز به گردشگران معرفی شود، گفت: ان شاالله در آینده برای برگزاری تورهای سلامت نیز برنامه‌ریزی شود.

شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر