کد خبر: 606745 A

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران خبر داد:

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران از راه اندازی «ربات جان تهران» در نوروز ۹۷ خبر داد.

به گزارش ایلنا، برزین ضرغامی با اشاره به راه‌‌اندازی ربات تلگرامی «جان تهران» در نوروز ۹۷ گفت: این ربات تاکنون ۱۰۰ هزار عضو گرفته و این در حالی است که شهروندان نزدیک پنج برابر این تعداد یعنی حدود نیم میلیون بار از خدمات این ربات استفاده کرده‌‌اند.

وی با اشاره به اینکه این ربات با شعار «جان تهران و جان شما» از ۲۹ اسفند شروع به کار کرده است، اظهار داشت: تمامی اقدامات شهرداری تهران برای استقبال از نوروز، اعم از اقدامات زیباسازی، ستاد گردشگری و خدمات سفر، اقدامات فرهنگی اعم از نوروزگاه‌ها و برنامه‌های هنری شهرداری تهران، اقامت‌گاه‌های شهرداری برای مسافرین و همچنین شعب فعال بانک شهر در ایام نوروز در این ربات تلگرامی گنجانده شده است. ضمن اینکه محصولات ویدئویی و موسیقی نوروزی نیز برای استفاده مردم در این ربات دیده شده است.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرتهران با بیان اینکه شهروندان تهرانی طی پنج روز گذشته ۶۰ هزار کارت پستال نوروزی با متن و نام خودشان از طریق ربات جان تهران به آدرس @janetehran_bot ساخته‌اند، تصریح کرد: بیشترین استقبال از این ربات نرم افزاری برای ساخت کارت‌پستال تبریک نوروز با طرح‌های منتخب سازمان زیباسازی و جستجوی آدرس موزه‌ها، مسیرهای گردشگری و نوروزگاه‌ها علی‌الخصوص نوروزگاه بلوار کشاورز بوده است.

ضرغامی با اشاره به بخش اینتراکتیو ربات به عنوان «پیشنهاد از شما اقدام از ما» خاطرنشان کرد: تا روز ۵ فروردین ماه حدود هزار پیشنهاد و نظر در خصوص اقدامات شهرداری تهران در این ربات ثبت شده و تا پایان ایام نوروز، سازمان زیباسازی شهرداری تهران از پیشنهادهای برتر با اهدای هدایایی تقدیر به عمل خواهد آورد.

وی با اشاره به گسترده‌تر شدن خدمات شهرداری تهران در راستای برگزاری نوروزی سرشار از شادی و نشاط تا پایان نوروز ابراز داشت: ربات جان تهران اقدام ابتکارانه شهرداری تهران برای استفاده آنلاین شهروندان تهرانی و مسافرین نوروزی از خدمات عیدانه مدیریت شهری و همچنین استفاده از جاذبه‌های فرهنگی، توریستی و تفریحی پایتخت است و امیدواریم این امکان بدیع فرصت بهره‌مندی بیشتر مردم از نشاط نوروزی و برنامه‌های فرهنگی و هنری را فراهم آورد.

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران به اضافه شدن امکان ساخت کارت تبریک روز پدر تا ششم فروردین در ربات جان تهران اشاره و ابراز امیدواری کرد: این اقدام به عنوان هدیه‌ای متفاوت برای پاسداشت مقام پدر مورد بهره‌برداری همشهریان تهرانی قرار گیرد.

برزین ضرغامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر