کد خبر: 605646 A

با حکم وزیر علوم؛

وزیر علوم در حکمی عبدالرحیم نوه‌ابراهیم را به سمت "سرپرست دانشگاه خوارزمی" منصوب کرد.

به گزارش ایلنا، در این حکم انتصاب خطاب به نوه ابراهیم آمده است: با عنایت به مراتب تعهد، تخصص و تجارب جناب‌عالی، به موجب این حکم تا تعیین رئیس دانشگاه، به سمت سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب می‌شوید. انتظار می‌رود با بهره مندی از تجارب همه اعضای هیأت علمی دانشگاه و استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و همچنین جامعه نیکوکاران حامی آموزش عالی، وظایف سرپرستی دانشگاه را بر پایه قوانین، سیاست‌ها و برنامه‌های تقدیم شده به مجلس شورای اسلامی و مأموریت‌های تعیین شده برای آن دانشگاه به انجام رسانید.

امید است با رعایت منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید در حفظ بیت‌المال و اعمال سیاست‌های مؤثر صرفه‌جویی در هزینه‌ها، پرهیز از تجمل‌گرایی، تقویت نظم و انضباط اداری و رعایت دقیق مقررات مالی و ارتقای علمی، فرهنگی و اجتماعی آن دانشگاه، نهایت کوشش و اهتمام خویش را به کار برید.

عبدالرحیم نوه‌ابراهیم متولد سال ۱۳۳۳ در شیراز و فارغ التحصیل رشته مدیریت و برنامه‌ریزی آموزشی از دانشگاه ایالتی نیویورک است. وی استاد تمام دانشگاه خوارزمی است و تاکنون مشاوره و راهنمایی بیش از ۹۰ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری را برعهده داشته و تعداد ۸۵ مقاله علمی- پژوهشی در مجلات داخلی و خارجی به چاپ رسانده است.

وزیر علوم در نامه جداگانه‌ای با پذیرش استعفای محمد علی سبحان‌الهی، رئیس پیشین دانشگاه خوارزمی، از خدمات وی در دوران تصدی این مسئولیت قدردانی کرد.

وزارت علوم دانشگاه خوارزمی منصور غلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر