کد خبر: 605489 A

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از امدادرسانی به 182 متاثر از برف و کولاک در 7 استان کشور از روز 25 تا ساعت 6 صبح امروز 27اسفندماه خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ شاهین فتحی با اشاره به انجام عملیات امدادی برف و کولاک در استان های آذربایجان شرقی، اردبیل، اصفهان، زنجان، سمنان، لرستان و مازندان از 25 اسفند ماه تا ساعت 6 امروز(27 اسفندماه) اظهارداشت: دراین مدت در 11 محور خدمات امدادی ارائه شده و امدادگران هلال احمر به 182 نفر امدادرسانی کردند.

وی با بیان اینکه امدادگران جمعیت هلال احمر در عملیات برف و کولاک 3 روز گذشته 22 نفر را اسکان اضطراری داده اند، عنوان کرد:  در این عملیات 21 دستگاه خودور هم از برف رهاسازی شد.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر به گزارش عملیات امداد و نجات  از ٢٤ اسفندماه تا ساعت 6 صبح امروز(27 اسفندماه) اشاره کرد و یادآور شد:  در این مدت 407 ماموریت انجام شد و یک هزار و 108 تن از هموطنان امدادرسانی شدند.

به گفته وی، 335 تن از هموطنان در عملیات امداد و نجات، نجات یافته و 223 تن از مصدومان به مراکز درمانی منتقل شدند؛ به علاوه 424 مصدوم نیز به صورت سرپایی مداوا شدند.

فتحی درباره اسکان اضطراری مسافران نوروزی، تاکید کرد: 94 تن از مسافران نوروزی اسکان داده شدند.

معاون عملیات سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به انجام عملیات امداد و نجات در سوانح ترافیکی، خاطرنشان کرد: طی 4 روز گذشته 67 مورد عملیات رهاسازی انجام شد و بر این اساس 103 مصدوم از داخل خودروها رهاسازی شدند.

آذربایجان شرقی استان کشور اصفهان امداد و نجات جمعیت هلال احمر برف و کولاک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر