کد خبر: 605449 A

معاون وزیر آموزش و پرورش:

معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی گفت: سند تحول زمانی تأثیرگذار خواهد شد که در مدرسه اجرا شود و خوشبختانه برای اجرایی کردن آن در حوزه سازمان مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکتهای مردمی و حوزه های مربوطه ظرفیت خوبی وجود دارد.

به گزارش ایلنا به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، مجتبی زینی وند در جلسه شورای مدیران این سازمان که در محل سالن شهید حججی برگزار گردید با اشاره به اینکه سازمان مدارس و مراکزغیر دولتی برنامه محور است، گفت: برای سال ۹۷ برنامه ای جامع بر اساس اهداف و راهکارهای سند تحول بنیادین در سه حوزه مدارس و مراکز غیر دولتی، شوراهای آموزش و پرورش و مدارس راه دور، تهیه و تدوین شده است آماده ی اجرا است.

رئیس سازمان مدارس غیردولتی گفت: سند تحول بنیادین زمانی می تواند تاثیر گذار باشد که در کف مدرسه اجراشود و هدف ما این است که این برنامه ها به بهترین نحو در مدارس اجرایی شوند.

زینی‌وند ادامه داد: در سال آینده تمام فعالیت های ما بر اساس بندهای سند تحول بنیادین که به حوزه فعالیت سازمان مدارس غیر دولتی اشاره دارد و در قالب برنامه تدوین شده خواهد بود.

آموزش و پرورش مدرسه وزیر آموزش و پرورش شورای مدیران مشارکت های مردمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر