کد خبر: 605382 A

معاون تربیت و آموزش ناجا از اعزام نیروهای کمکی این معاونت در طرح نوروزی خبر داد و گفت: هدف از اعزام این نیروها ، ارتقاء سطح امنیت و کمک به اجرای بهینه مأموریت های محوله سازمانی است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس سردار "امیرحسین یاوری" اظهار داشت: با نزدیک شدن به ایام تعطیلات نوروزی یکی از مهارت های محوله به معاونت تربیت و آموزش ناجا، کمک به فرماندهی انتظامی استان ها و پلیس های تخصصی در اجرای بهینه طرح نوروزی است.

معاون تربیت و آموزش ناجا تصریح کرد: این مرکز با استفاده از فراگیران، سربازان و کادر مراکز آموزشی هر ساله نقش مهمی در برقراری امنیت ایفا می کند، امسال نیز این معاونت با اعزام 8 هزار و 145 نفر از فراگیران، سربازان و کادر مراکز آموزشی در اجرای  طرح نوروزی اقدام می کنند.

وی خاطر نشان کرد: اعزام نیروهای کمکی مذکور همه ساله در دو مرحله صورت می گیرد، مرحله اول تعدادی از فراگیران به مرخصی اعزام و مابقی در سراسر کشور به محل مأموریت اعزام می شوند و در مرحله بعدی بخش دوم فراگیران آماده خدمت رسانی هستند.

سردار یاوری با بیان اینکه هدف از اعزام این نیروها در مرحله اول، ارتقاء سطح امنیت و کمک به اجرای بهینه مأموریت های محوله سازمانی بوده است، تأکید کرد: ماحصل این مأموریت، منجر به کسب تجربه و آشنا شدن فراگیران با محیط های خدمتی در آینده خواهد شد.

معاون تربیت و آموزش ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر