کد خبر: 603120 A

در پی دستور و ابلاغ نجفی؛

در پی دستور و ابلاغ شهردار پایتخت، دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران در شرکت شهربان راه‌اندازی شد.

به گزارش ایلنا، پس از برگزاری جلسات تخصصی با حضور مدیران مسئول در شهرداری و مسئولان سازمان‌ها و واحدهای ذیربط و اثرگذار (دادستانی، پلیس راهور ناجا، پلیس تهران، اتاق اصناف تهران و...) و بررسی زوایای گوناگون حوزه انضباط شهری، هفت کمیته تخصصی با هدف برقراری انضباط شهری، رفع مشکلات و معضلات این حوزه و افزایش سطح رضایتمندی شهروندان در این زمینه تشکیل شد.

کمیته سدمعبر ساختمانی و عمرانی، کمیته سدمعبر صنفی، کمیته سدمعبر دستفروشان، کمیته سدمعبر سیار و خودرویی، کمیته سدمعبر متکدیان، کمیته حقوقی و هماهنگی قضایی و کمیته اطلاع رسانی و آموزش شهروندی، کمیته‌های هفتگانه تشکیل شده در حوزه انضباط شهری تهران هستند.

همچنین به دستور شهردار پایتخت، «شورای راهبری انضباط شهری تهران» نیز با محوریت معاونت هماهنگی امور مناطق و عضویت معاونت‌های خدمات شهری، امور اجتماعی و فرهنگی، حمل و نقل و ترافیک، شهرسازی و معماری، فنی و عمرانی، مرکز ارتباطات و امور بین‌الملل شهرداری و یگان حفاظت شهرداری تهران جهت سیاستگذاری و نظارت بر عملکرد کمیته‌های هفتگانه تشکیل و شرکت شهربان به عنوان دبیرخانه این شورا تعیین شد.

در همین راستا، روز گذشته با حضور ابوالقاسم چیذری، مدیرعامل شهربان و معاونین و مدیران این مجموعه، دبیرخانه شورای راهبری انضباط شهری تهران در شرکت شهربان راه‌اندازی شد.

شورای راهبری انضباط شهری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر