کد خبر: 601720 A

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر خبر داد:

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر از افزایش سطح خدمات بهداشتی و درمانی مراکز جمعیت هلال احمر در کشور عراق در ایام نوروز خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید علی مرعشی با اشاره به خدمات مرکز پزشکی هلال احمر در ایام نوروز گفت: با توجه به استقبال زائرین ایرانی از سفرهای نوروزی عتبات و اعزام سالیانه ۴۰ نفر از تیم‌های بهداشت و درمانی، مرکز پزشکی هلال‌احمر، اقدام به افزایش صد درصدی کادر درمانی کرده و این تعداد در نوروز  97 به ۷۴ نفر رسیده است.

وی با بیان اینکه تیم ویژه‌ای از تاریخ ۲۷ اسفند تا ۱۵ فروردین عازم عراق خواهند شد، افزود: در این تیم ویژه علاوه بر وجود پزشکان عمومی خانم و آقا، متخصصین عفونی، اطفال، زنان، قلب، ارتوپدی و نورولوژیست هم حضور خواهند داشت.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر تعداد درمانگاه‌های هلال احمر در این ایام را شامل 4 درمانگاه شبانه روزی، (دو درمانگاه در کربلا، یک درمانگاه در نجف و یک درمانگاه در کاظمین)، 2 درمانگاه 16 ساعته (یک درمانگاه در کربلا و یک درمانگاه در نجف) و 5 درمانگاه 8 ساعته (دو درمانگاه در کربلا، دو درمانگاه در نجف و یک درمانگاه در کاظمین) عنوان کرد.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر