کد خبر: 595816 A

سخنگوی نیروی انتظامی خبر داد;

سخنگوی نیروی انتظامی از دستگیری بالغ بر ۳۰۰ نفر از اعضای فرقه دراویش که در محدوده پاسداران دست به آشوب زده‌اند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار سعید منتظرالمهدی سخنگوی نیروی انتظامی با اعلام پایان ضرب الاجل پلیس درساعت ۴ بامداد گفت: در ساعت ۴:۳۰ بامداد محل آشوب و درگیری دراویش با پلیس و خیابان‌های اطراف پاکسازی شد و این آشوب درساعت ۴/۳۰بامدادبه پایان رسید.

او ادامه داد: در این آشوب بیش از ۳۰۰ نفر از آشوبگران دراویش دستگیر شدند که در بین آنان رانندگان خودروهای مرگ(اتوبوس و سمند) ونیز ضاربان و عناصراصلی بودند.

سخنگوی ناجا با اشاره به مجروح شدن برخی از نیروهای ناجا گفت: حدود ۳۰ نفر از مامورین حاضر درصحنه و  همچنین تعدادی از آشوب گران نیزمجروح شدند.

سردار منتظرالمهدی با بیان اینکه تلاش مضاعف برای مذاکره با سردمداران این آشوب بمنظور جمع کردن معترضین از پشت بام منازل مردم و خیابانها تا پاسی از شب گذشته جواب نداد گفت: تخریب خودروها و شیشه منازل مردم در محل موردنظر توسط اخلالگران نظم وامنیت صورت گرفته بود و تلاش پلیس برای مذاکره بی نتیجه بود.

سخنگوی ناجا اعلام کد: در طی ناآرامی‌های شب گذشته خیابان پاسداران  ۲ بسیجی توسط فرقه خرافه پرست به شهادت رسیدند که یک نفر آنان توسط خودروی سمند زیرگرفته و نفر دیگر باضربات سلاح سرد به شهادت رسید.

سردار منتظرالمهدی دارویش گنابادی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر