کد خبر: 594627 A

امام جمعه موقت تهران:

امام جمعه موقت تهران گفت: دشمن نمی‌تواند آسمان و زمین کشوری را که نیروهای مسلح آن با اقتدار ایستاده‌اند تهدید کند و مردم بر پایه این نیروهای مسلح آرامش را احساس می‌کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین محمدحسن ابوترابی‌فرد در مراسم تشییع 14 شهید نیروی انتظامی در دفاع مقدس با بیان اینکه 13هزار شهید، 20هزار جانباز و دو هزار آزاده غیور، امنیت امروز ایران را تامین کرده‌اند، گفت: این امنیت افتخارآفرین که ایران را به نماد اقتدار در منطقه و جهان تبدیل کرده است دستاورد مجاهدت شهدای عالی‌قدر و مبارزات بی‌امان و تلاش خستگی‌ناپذیر هزاران افسر و درجه‌دار خدوم نیروی انتظامی است.

او با بیان اینکه مردان و زنان دلیری که با ایمان و اعتقاد از حریم ایران و اسلام دفاع کردند، ادامه داد: شما مردان نیروی انتظامی دژ مستحکم ملت ایران هستید. چشمان بیدار شما خواب راحت را برای ملت ایران به ارمغان می‌آورد. اقتدار و صلابت رهبر معظم انقلاب در سایه شجاعت و استقامت، ایثار و شهادت شماست و شما به دین اسلام عزت بخشیدید.

امام جمعه موقت تهران با بیان اینکه شهدا آیات شهادت را تفسیر کردند، گفت: فرزندان دلیر نیروی انتظامی موجب برافراشته شدن پرچم جمهوری اسلامی ایران هستند. افسران شجاع نیروی انتظامی و زنان و مردان با صلابتی که در راهپیمایی 22 بهمن سال 1396 حضور داشتند وارثان شهدا هستند.

حجت الاسلام ابوترابی‌فرد خاطرنشان کرد: ملت نمی‌تواند بر پای خود بایستد مگر بر پایه نیروهای مسلح مقتدری که اجازه ورود دشمن به مرزهای زمینی و دریایی و هوایی کشور را ندهد. دشمن نمی‌تواند آسمان و زمین کشوری را که نیروهای مسلح آن با اقتدار ایستاده‌اند تهدید کند و مردم بر پایه این نیروهای مسلح آرامش را احساس می‌کنند.

امام جمعه موقت تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر