کد خبر: 594505 A

درگیری دو جوان شهرستانی که برای کار به تهران آمده بودند، منجر به قتل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در ساعت ۲۱:۳۵ شب گذشته حسب اعلام مرکز پیام مبنی بر وقوع یک مورد درگیری منجر به قتل در خیابان شمشیری، سریعا حسب دستور، رییس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد و عوامل عملیاتی خود  به موقعیت اعزام شدند.

پس از حضور در کوچه محل نزاع، آثار خونریزی در کف آسفالت مشهود بود و یک عدد غلاف و قمه‌خونی نیز در قسمتی از کوچه کشف شد.

در تحقیقات محلی اهالی اظهار داشتند در جلوی خانه‌ای از این کوچه دقایقی قبل درگیری خونین رخ داد که یک دستگاه موتورسیکلت با ترک‌نشین مراجعه و با "احدی" از ساکنان خانه درگیر شدند.

در ادامه تحقیقات مشخص شد راکب به هویت فردین (مقتول ) ۲۴ ساله درحالیکه یک قمه همراه داشت به همراه دوستش علی حسین  ۲۶ ساله از میدان خراسان با  موتورسیکلت به درب منزل محمد (قاتل)۲۶ ساله مراجعه کردند و او را به جلوی درب فراخواند.

در ادامه با حضور محمد، فردین چند ضربه با قمه به سر و دست به محمد وارد و محمد نیز با چاقوی آشپزخانه چند ضربه به سینه و ران وی وارد کرد که به لحاظ شدت جراحات وارده به بیمارستان منتقل گردید و فوت کرد.

در تحقیقات بیشتر مشخص شد منزلی که محمد (قاتل) در آنجا حضور داشت متعلق به دو نفر از همشهریان خود بوده که به صورت مجردی زندگی می‌کردند و هر زمان محمد برای کار کردن به تهران می‌آمد چند روزی در آنجا اقامت می‌کرده است.

بلافاصله کار شناسایی و دستگیری قاتل و همراه مقتول در دستور کار قرار گرفت که پس از سه ساعت با اقدامات لازم پلیسی و عملیات‌های روانی، قاتل با همکاری کلانتری ۱۱۱هفت چنار در سه راه آذری دستگیر و علی حسین (همراه مقتول) نیز به صورت خود معرف خودش را به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد معرفی کرد.

قاتل در اظهارات اولیه بیان داشت: مقتول و همراه وی از همشهریان من بودند و سالها در شهرستان زندگی می‌کردیم که برای کار به تهران مهاجرت کردیم. چند وقتی بود که با مقتول اختلاف داشتم و چند روزی پشت تلفن به یکدیگر فحاشی می‌کردیم که شب حادثه در خانه بودم که زنگ خانه را زد و وقتی بیرون آمدم، دیدم با قمه حمله کرد که من نیز به آشپزخانه رفتم و چاقو آوردم و با همدیگر درگیر شدیم که آنقدر عصبانی بودم که دیگر چیزی نفهمیدم.

سرهنگ بستو در خاتمه اشاره کرد: تحقیقات بیشتر در این زمینه تحت نظارت بازپرس محترم کشیک قتل در حال انجام است و پرونده و متهمان تحویل اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت شدند.

قتل در خیابان شمشیری جزئیات درگیری منجر به قتل دو جوان شهرستانی از زبان پلیس تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر