کد خبر: 588861 A

ولی‌مراد در گفت‌وگو با ایلنا:

دبیر ائتلاف اسلامی زنان گفت: کسی که روسری‌اش را برمی‌دارد مجرم و قانون‌شکن است و این موضوع با نگرش اسلامی کاملا در تضاد است.

توران ولی‌مراد درباره آنچه که به «دختران خیابان انقلاب» معروف شد‌ه است به ایلنا گفت: دختر خیابان انقلاب خانم دباغ و زنانی هستند که همیشه در صحنه انقلاب حضور دارند نه این دخترانی که کسی به آنها کاری هم ندارد.

مدیرمسئول سایت زنان ایران گفت: اینها بازی‌های فضای مجازی و برخی از رسانه‌هایی است که هم‌خط با تولیدکنندگان این بازی‌ها هستند. شما بروید از ملت سوال کنید ببینید اصلا کسی با این حرف‌ها  کاری دارد. این رسانه ها هستند که به این موضوعات دامن می‌زنند.

دبیر ائتلاف اسلامی زنان اضافه کرد: دیروز سایت‌ دولتی  آمریکا از 231 هزار دلاری صحبت می کرد که برای انجام 3پرو‍ژه برای کار رسانه‌ای به  برخی از سایت‌های فارسی زبان مستقر در آمریکا پرداخت شد تا از آنجا بر روی این موضوعات در ایران کار کنند.هدفشان نیز کاملا معلوم است.

ولی مراد گفت: کاری که آمریکا می‌کند قصدش براندازی است و این براندازها برای این نوع کارها بودجه می‌گذارند یک عده‌ای هم در ایران بر روی این افکار اسم می‌گذارند. کسی که روسری اش را برمی‌دارد مجرم و قانون‌شکن است.به نظرم  این موضوع با نگرش اسلامی کاملا در تضاد است. از آن گذشته ترویج بی حجابی و خشونت جنسیتی علیه زن است. زیرا زن را از جایگاه خودش پایین می‌آورد و تبدیل به ابزار جنسی می‌کند.

به گفته مدیر شورای همکاری زنان، حجاب برای این است که زن ابزار جنسی نباشد. نه ابزار جنسی خودش به خودش و نه نگاه دیگران به خودش؛حالا عده‌ای نام این کار را دختر خیابان انقلاب می گذارند؛ در حالی که دختران انقلاب خانم‌ طاهره دباغ و ملت هستند.‌ اصلا دختران خیابان انقلاب وجود ندارند. کدام دختران خیابان انقلاب؟

ولی‌مراد گفت: عده‌ای در خارج از کشور برای این کار پول می‌گیرند که براندازی انجام دهند. در داخل هم بعضی‌ها به این موضوع دامن می‌زنند و با آنها هم‌خط می شوند.

وی افزود: بعضی‌ها شاید دوست داشته باشند خیلی کارها انجام دهند اما فقط درفضای شخصی‌شان نه اینکه در ملاءعام؛ این کار جرم است. یکی از محتوای نظام جمهوری اسلامی حجاب است. اگر قرار باشد کسی این موضوع را حل وفصل کند باید از طریق نمایندگان مجلس باشد. بروند  لایحه بدهند و  انجام دهند. چه کسی گفته ورزشگاه رفتن زنان و رفع حجاب جزو مطالبات اصلی زنان است اینها را فقط کسانی می‌گویند که موافق با براندازها هستند. مطالبات اصلی زنان ما این نیست شما یک تحقیق بیاورید و نشان دهید.

ولی مراد ادامه داد: ملت ایران ملت مسلمانی است، ملت مسلمان هم احکامش را از اسلام می گیرد . یکی از موضوعات در اسلام  حجاب است. وقتی حجاب نص  قرآن است بنابراین همه باید به آن احترام بگذارند. حال اگر کسی آن را نمی‌پذیرد شهوتش بر عقلش غلبه دارد. اسلام هم دین هدایت است نه اجبار حالا کسی عمل نمی‌کند به خودش مربوط است.

وی در پایان گفت:‌ اینجا جمهوری اسلامی ایران است.اسلامیت نظام در قانون اساسی است .‌اگر کسی با قانون مشکل دارد باید تلاش کند قانون را عوض کند. کسی که با قانون مشکل دارد اجازه قانون شکنی ندارد قانون شکن مجرم است. راه بحث و استدلال هم  همیشه باز است. جمهوری اسلامی هم  وظیفه‌اش این است که این افراد را هدایت کند. براندازها کف روی آب هستند وگرنه نظام تکلیفش با خودش روشن است.

دبیر ائتلاف اسلامی زنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر