کد خبر: 584519 A

صدراعظم نوری پیشنهاد داد:

عضو شورای شهر تهران، ری و تجریش گفت: کارگروهی تشکیل شود تا مطالبات مردم در حوزه شهری شناسایی و به صحن شورا برای پیگیری و اقدام ارایه شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، زهرا صدراعظم نوری، رییس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست وخدمات شهری شورای شهر تهران در سی و چهارمین جلسه علنی شورا در نطق پیش از دستور گفت: شهرداری و اعضای شورای شهر تهران باید خود را مخاطب اعتراضات مردم بدانند، نباید با گذشت زمان مطالبات به فراموشی سپرده شود.

وی افزود: تجربه‌های دهه‌های گذشته نشان می‌دهد، متاسفانه برخی نهادهایی که خود را در مقابل مردم پاسخگو نمی‌دانند، تلاش می‌کنند، مطالبات مردم حتی به طور معکوس نمایان شود از این رو پیشنهاد می‌شود ریاست شورا این اقدامات را در دستور کار قرار دهد.

صدر اعظم نوری گفت: کارگروهی تشکیل و آن بخش از مطالبات مردم در حوزه شهری شناسایی و به صحن شورا برای پیگیری و اقدام ارایه شود.

وی افزود: در حوادث و اعتراضات ناگوار دی‌ماه افراد زیادی از مردم معترض و نیروهای انتظامی آسیب جدی دیدند، شایسته است شورای شهر با تشکیل کارگروهی از آن‌ها دلجویی کند.

صدراعظم نوری تاکید کرد: شورای شهر به عنوان نمایندگان مردم باید در کنار توجه به مطالبات در جهت التیام آسیب‌های جسمی و روحی ناشی از حوادث اخیر در کنار مردم تهران قرار بگیرند.

زهرا سلامت شورای شهر شورای شهر تهران شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر