کد خبر: 568228 A

سردار محمودی خبر داد:

فرمانده انتظامی استان‌قزوین به تشریح جزییات دستگیری قاتل فراری پس از 6 روز از ارتکاب جرم در بخش شال شهرستان بویین زهرا پرداخت.

به گزارش ایلنا، سردار مهدی محمودی در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی وقوع یک فقره قتل مسلحانه در شهر شال در دوازدهم آذر ماه سال 96 و متواری شدن قاتل، موضوع با تشکیل کارگروه ویژه برای شناسایی و دستگیری قاتل فراری در دستور کار پلیس شهرستان بوئین زهرا و استان قرار گرفت.

این مقام ارشد انتظامی استان قزوین افزود: با تلاش شبانه‌روزی کارآگاهان و اقدام‌های اطلاعاتی و فنی پلیسی، قاتل و یک نفر مظنون به همدستی وی شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه و ضربتی در مخفیگاه خود دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قزوین اضافه کرد: متهم اصلی قتل پس از انتقال به پلیس آگاهی در بازجویی فنی کارآگاهان به قتل مردی 57 ساله اعتراف کرد.

سردار محمودی تصریح کرد: در ادامه بازجویی‌های فنی و تحقیقات گسترده پلیس از متهمان یک قبضه سلاح گرم با 2 خشاب و 25 عدد فشنگ که در باغ‌های اطراف شهر شال مخفی کرده بودند، کشف شد.

این مقام ارشد انتظامی استان قزوین خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

پیش از این مدیرکل امنیتی و انتظامی استان قزوین خبر داده بود که 2 نفر به جرم ارتکاب به قتل شهروند اسفرورینی که به بهانه انتقام جویی صورت گرفته بود، با تلاش های ماموران پلیس دستگیر شده اند.

عاملان قتل 12 آذرماه جاری با اسلحه کلاشینکف، خودرو پدر قاتل مجید محمدرضایی منتخب دوره پنجم شورای‌‌شهر شال از توابع شهرستان بویین‌زهرا را که بهار امسال در یک درگیری برسر اختلافات مالی به قتل رسیده بود را به رگبار بسته بودند.

استان قزوین بویین زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر