کد خبر: 555999 A

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی از وقوع یک انفجار و آتش‌سوزی در آپارتمان ۴ طبقه در جاده کرج کیلومتر ۹ خبر داد.

سید جلال ملکی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: ساعت ۱۴:۵۹ ظهر امروز در پی تماس‌های شهروندان با سامانه ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی یک مورد انفجار و آتش‌سوزی در منزل مسکونی در مسیر غرب به شرق جاده کرج کیلومتر ۹ اعلام می‌شود.

او با بیان اینکه ۳ ایستگاه آتش‌نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی به محل حادثه اعزام شدند تصریح کرد: محل آتش‌سوزی در یک شهرک مسکونی بود که یک حادثه در یکی از ساختمان‌های چهار طبقه آن اتفاق افتاده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی با بیان اینکه انفجار در طبقه اول این ساختمان رخ داده بود گفت: زمانی که آتش‌نشانان به محل رسیدند بخش زیادی از این واحد ۱۲۰ متری در حال سوختن بود و آتش در حال سرایت به طبقات دیگر بود.

ملکی خاطرنشان کرد: براثر این انفجار بیشتر شیشه‌های این ساختمان شکسته بود و دیوارهای آن خسارتی وارد و بسیاری از لوازم منزل به بیرون پرتاب شده بود.

او تصریح کرد: خوشبختانه فردی که در داخل این منزل بود قبل از انفجار به دلایلی از منزل خارج شده بود و مورد مصدومیت و تلفات نداشتیم. همسایگان نیز که در طبقات بالایی بودند به موقع از ساختمان خارج شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان سریعا آتش را خاموش و از سرایت آن به طبقات دیگر جلوگیری شد. کارشناس آتش‌نشانی برای بررسی حادثه در محل حاضر شد.

ملکی تاکید کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد انفجار حاکی از نشت گاز شهری و وقوع یک شعله یا جرقه ناگهانی بوده که باعث انفجار شده است.

سید جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش‌نشانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر