کد خبر: 555954 A

شهردار منطقه ۲ با اشاره به اهم اقدامات انجام شده در شهر کوت عراق از سوی مدیریت شهری گفت: در روزهای گذشته اقدامات مربوط به انتقال ۱۰ مخزن ۱۱۰۰ لیتری و ۱۰ مخزن ۱۲۰ لیتری را در دستور کار قرار دادیم و تا به امروز با همکاری پرسنل شهرداری با نظافت ۱۸ هزار متر مربع، ۵ تن خاک و زباله در این شهر جمع آوری شده است.

به گزارش ایلنا، رسول کشت پور گفت: در حال حاضر ۶۶ نفر از کارکنان شهرداری منطقه ۲ به منظور نظافت و تامین زیرساخت‌های لازم برای تردد زائران در شهر کوت حضور دارند و به طور شبانه روزی به زائران حسینی خدمات ارائه می دهند.

وی با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی شهرداری منطقه ۲ در شهر کوت گفت: نصب ۲۴ چشمه سرویس بهداشتی، فضاسازی بصری، برپایی یک ایستگاه صلواتی و توزیع اقلام فرهنگی از عمده اقداماتی است که این روزها در این شهر انجام می‌شود.

شهردار منطقه ۲ با تاکید بر برپایی ۴ چادر به مساحت ۱۵۰ متر مربع ویژه اسکان زائران عنوان کرد: ظرفیت هر یک از این چادرها ۵۰ نفر است و در تمامی این چادرها پتو و وسایل گرمایشی به تعداد لازم پیش بینی شده است.

کشت پور تاکید کرد: همچنین، در روزهای گذشته اقدامات مربوط به انتقال ۱۰ مخزن ۱۱۰۰ لیتری و ۱۰ مخزن ۱۲۰ لیتری را در دستور کار قرار دادیم و تا به امروز با همکاری پرسنل شهرداری با نظافت ۱۸ هزار متر مربع، ۵ تن خاک و زباله در این شهر جمع آوری شده است.

وی شست و شوی دو هزار متر مربع از جداول شهر کوت را از دیگر اقدامات شهرداری منطقه ۲ معرفی کرد و گفت: تلاش کردیم تا در کنار اقدامات مربوط به نظافت و نگهداشت شهر، تا حد ممکن از زائران امام حسین (ع) پذیرایی کنیم. از این رو، با توزیع ۲۵ هزار بطری آب معدنی و مواد خوراکی در ایستگاه صلواتی درصدد هستیم تا پاسخگوی نیاز زائران باشیم. 

در شهر کوت عراق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر