کد خبر: 554614 A

محمد فرجود که از سوی محمدعلی نجفی به عنوان سرپرست سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران منصوب شد، متولد سال ۱۳۶۱ در شیراز است.

به گزارش ایلنا، این مدیر جوان که با کسب رتبه ۳۸ کشوری در رشته مهندسی مکانیک دانشگاه صنعتی شریف پذیرفته شد، با کسب رتبه ممتاز 14 در آزمون ورودی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته مدیریت اجرایی (MBA) همان دانشگاه تحصیلات خود را ادامه داد.

فرجود که عضو بنیاد ملی نخبگان است، در حال حاضر در حال اتمام دوره دکتری خود در دانشگاه تربیت مدرس در رشته مدیریت استراتژیک است.

او فعالیت‌های کاری خود را در حوزه سیاست‌گذاری و مدیریت فناوری با تمرکز بر فناوری‌های نوین آغاز کرد و در ادامه به عنوان معاونت توسعه کسب و کار در هلدینگ سرمایه‌گذاری صنایع نوین تأمین (وابسته به شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی) در توسعه خدمات و فناوری‌هایی مانند فناوری‌های زیستی، نانو و اطلاعات و ارتباطات فعاالیت‌های متعددی داشته است.

سپس با سمت مدیر پروژه اپراتور سوم، در تمامی فازهای این پروژه از مطالعات تا راه‌اندازی نقش مهمی بر عهده گرفت و پس از تأسیس شرکت رایتل نیز با سمت مدیر ارشد بازاریابی آن شرکت به فعالیت خود در این شرکت ادامه داد.

وی از سال ۱۳۹۴ با سمت مدیرکل کسب و کار سازمانی به ایرانسل پیوست و ضمن ایجاد تحول جدی در این حوزه گام‌های موثری در توسعه راهکارهای نوین سازمانی همچون خدمات ارتباطی پیشرفته، خدمات دیتا، اینترنت اشیاء، راهکارهای شهر هوشمند، حمل و نقل هوشمند، راهکارهای ابری، خدمات نوین پرداخت، کلان داده‌ها برداشته به نحوی‌که واحد تحت مدیریت او در دو سال متوالی به عنوان واحد برتر در کل گروه MTN در حوزه خدمات سازمانی برگزیده شد.

فرجود همچنین در مقاطعی نیز به عنوان مشاور سرمایه‌گذاری در سازمان منطقه‌آزاد کیش، مشاور شهرداری مشهد در توسعه خدمات فیبر نوری و مشاور بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای مشغول به فعالیت بود.

22

شهرداری تهران محمدعلی نجفی سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر