کد خبر: 554375 A

فرمانده ناجا:

فرمانده ناجا گفت: نیروی انتظامی به منظور خدمتگزاری به زائران اربعین حسینی تمام توان و تلاش خود را به کار بسته و الحمدلله تاکنون مشکل خاصی نبوده است.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "حسین اشتری" در حاشیه بازدید از مرز چذابه در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: مرزهای خروجی کشور با حجم گسترده ای از زائران عتبات عالیات روبه رو هستند و نیروی انتظامی نیز با تلاش شبانه روزی در حال خدمتگزاری به آنان است.

وی افزود: به کلیه زائران حسینی توصیه می شود مواردی را که نیروی انتظامی به آنها توصیه می کند به طور جد در داخل کشور و حتی کشور عراق رعایت کنند تا ان شاءلله با مشکل خاصی روبه رو نشوند.

سردار اشتری ادامه داد: زائران حتما زمان بازگشت خود را مدیریت کنند تا با حجم ترافیک روبه رو نشوند و به سلامت به محل زندگی شان باز گردند.

این مقام ارشد انتظامی تاکید کرد: داشتن گذرنامه و ویزای معتبر جزء ضروریات این سفر می باشد و کسانی که این مدارک را ندارند از رجوع به مرزها خوداری کنند.

فرمانده نیروی انتظامی کشور در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای همه زائران حضرت اباعبدلله (ع) ، گفت: خوشبختانه برای تأمین نظم و امنیت زائران و حتی کنترل ترافیک هیچ دغدغه ای نداریم و همه چیز خوب است.

سردار حسین اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر