کد خبر: 551334 A

جانشین رئیس پلیس فتا ناجا:

جانشین رئیس پلیس فتا ناجا تاکید کرد: اشراف اطلاعاتی، پیش بینی و پیشگیری از وقوع جرم در حوزه فضای مجازی در زمان راهپیمایی اربعین ضروری است.

به گزارش ایلنا، سردار "وحید مجید" در بازدید از ساختمان پلیس فتای فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه، ضمن قدردانی از زحمات پرسنل پلیس فتا استان کرمانشاه، بر اهمیت اشراف بر فضای مجازی تاکید کرد.

 وی با بیان اینکه پلیس فتای استان به خوبی توانسته است ماموریت های خود را انجام دهد، افزود: پرسنل پلیس فتا باید از حداکثر توان خود برای مبارزه با جرایم  سایبری، پیشگیری و پیش بینی جرایم استفاده کنند.

جانشین رئیس پلیس فتا با اشاره به ویژگی های فضای مجازی و لزوم ارتقا دانش کارکنان این پلیس تخصصی گفت: با توجه به این که مجرمین سایبری افرادی با هوش و دارای دانش رایانه ای بالا هستند، پرسنل پلیس فتا نیز باید با افزایش دانش و آگاهی خود بر کلیه روش های مجرمین اشرافیت کامل داشته باشند.

بنابر اعلام پایگاه خبری پلیس، سردار مجید با اشاره به فرا رسیدن ایام اربعین حسینی بر ضرورت اشراف بر نشانگاه ها و وبگاه های فعال در این حوزه تأکید کرد.

 وی با تاکید بر اینکه اشراف اطلاعاتی در حوزه فضای مجازی اهمیت بسیاری بر مدیریت این فضا دارد، گفت: باید جلوی هرگونه مشکل، کلاهبرداری  و یا انتشار اخبار کذب در فضای مجازی گرفته شود.

جانشین رئیس پلیس فتا ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر