کد خبر: 544243 A

علیرضابیگی خبرداد:

عضو هیات‌رئیسه کمیسیون شوراهای مجلس گفت: تمامی آتش‌نشانانی که شرایط کاری سخت و زیان‌آوری دارند از بیمه تامین اجتماعی مطابق شرایط خود بهره ببرند.

به گزارش ایلنا، احمد علیرضابیگی با اشاره به دستور کار امروز کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نخستین دستور کار بررسی طرح استفساریه تبصره 2 ماده 76 د قانون تامین اجتماعی درباره وضعیت آتش نشانانی که غیرمشمول بیمه تامین اجتماعی هستند، بود.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس توضیح داد: این استفساریه مورد تایید کمیسیون قرار گرفت و مقرر شد تمامی آتش‌نشانان که شرایط کاری سخت و زیان‌آوری هم دارند از بیمه تأمین اجتماعی مطابق شرایط خود بهره ببرند.

وی بررسی طرح حمایت از مرمت و احیای بافت‌های تاریخی - فرهنگی و توانمندسازی مالکان و بهره برداران بناهای تاریخی - فرهنگی را به عنوان دومین دستورکار کمیسیون نام برد و افزود: در این جلسه کلیات این طرح به تصویب رسید و مقرر شد جزئیات ان در روز سه شنبه همین هفته بررسی شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: در پایان جلسه رییس سازمان اورژانس کشور در کمیسیون حضور یافت و گزارشی درباره ماموریت‌هایی که به عهده آنها بود ارائه داد وی همچنین درباره انجام خدمات زمان پیاده‌روی اربعین به‌خصوص با وجود پایگاه‌های هوایی ابراز آمادگی کرد.

آتش نشانی بیمه آتش‌ نشانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر