کد خبر: 543766 A

معاون خدمات شهری شهرداری تهران طی حکمی سعید خال را به سمت سرپرست سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی( ره)منصوب کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران، با حکم مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری شهرداری تهران، سعید خال به عنوان سرپرست سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) منصوب شد.

سعید خال در این جلسه ابراز امیدواری کرد با تلاش و کوشش شبانه روزی و جذب مشارکت شهروندان در جهت تحقق برنامه‌های شهردار تهران و شورای اسلامی شهر تهران، ری و تجریش گام بردارد.

گفتنی است سعید خال مدیری ازبدنه شهرداری تهران دارای ٢٣ سال سابقه کار در بهشت زهرا(س)، مدرس دانشگاه و دانش آموخته فوق لیسانس علوم ارتباطات و دکترای مدیریت فرهنگی پیش از این مدیر آموزش ، مدیر پژوهش ، مدیر بازرگانی، مشاور مدیرعامل، مدیر روابط عمومی، معاون فرهنگی اجتماعی  و معاون منابع انسانی و رفاهی این سازمان و نیز در مجموعه شهرداری تهران نیز سمت های مشاور و عضو شورای اطلاع رسانی سه معاونت فرهنگی اجتماعی ، خدمات شهری و مالی اداری و عضو کمیته راهبردی آرامستانهای کلانشهر تهران را در کارنامه کاری خود دارد . وی بنیانگذار و موسس اولین پژوهشکده و کتابخانه تخصصی آرامستانهای کشور و همچنین تشکیل دهنده معاونت فرهنگی اجتماعی این سازمان بوده است.

خدمات شهری شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر