کد خبر: 543711 A

استاندار تهران:

استاندار تهران با صدور پیامی بمناسبت گرامیداشت هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت و آرامش اجتماعی از مهمترین ارکان بالندگی ملی و از مبانی مهم اقتدار کشور به حساب می آید.

به گزارش ایلنا، در پیام محمدحسین مقیمی آمده است:

نام نیروی انتظامی که با مفهوم ایثار و از خودگذشتگی گره خورده، یادآور شجاعت و دلیری غیور مردانی است که در تاریخ جمهوری اسلامی ایران آرامش و امنیت را به ارمغان آورده و حافظ آسایش و مظهر اقتدار نظام اسلامی ایران بوده و هستند.

در این پیام تصریح شده، بزرگ‌مردان نیروی انتظامی همواره و خاضعانه از امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران با رعایت اصول مترقی اخلاق مداری، دینداری و قانونگرایی حراست نموده اند.

به گفته استاندار تهران، در طلیعه ایام گرامیداشت خدمات بی‌بدیل سربازان امنیت و اقتدار، اینجانب فرارسیدن هفته نیروی انتظامی را به فرماندهان،کارکنان و نیروهای افتخار آفرین انتظامی استان تهران و همچنین خانواده عزیز شهدای این نیرو تبریک و تهنیت عرض نموده و از زحمات شبانه روزی شان تقدیر و تشکر می نمایم.

۱۴ تا ۲۱ مهرماه به عنوان هفته نیروی انتظامی نامگذاری شده و برنامه‌های گرامیداشت این هفته با شعار «پلیس برای امنیت، امنیت برای همه» برگزار می‌شود.

هفته نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر