کد خبر: 528424 A

رئیس صندوق رفاه دانشجویان:

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم از رفع مشکل سرمایشی خوابگاه دانشگاه چمران اهواز خبر داد و گفت: با کمک یک میلیارد و 400میلیون تومانی صندوق رفاه دانشجویان این مسئله در هفته جاری رفع شد.

به گزارش ایلنا، ذوالفقار یزدان‌مهر رئیس صندوق رفاه دانشجویان از کمک یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومانی برای رفع مشکل سرمایشی دانشگاه چمران خبر داد و گفت: به دنبال گرمای هوا در اوایل تابستان سال جاری مشکلاتی برای یکی از خوابگاه‌های دانشگاه چمران پیش آمده بود و این مشکلات سبب نارضایتی دانشجویان شد که خوشبختانه در حال حاضر این مشکل با خرید سیستم‌های سرمایشی جدید رفع شده است.

او افزود: مشکل سیستم سرمایشی خوابگاه حضرت معصومه (سلام الله علیها) دانشگاه شهید چمران در پی پیگیری‌های وزیر علوم و همچنین صندوق رفاه دانشجویان از همان ابتدا مورد بررسی قرار گرفت و در جلسات تاکید شد که این مشکل تا مهررفع شود و خوشبختانه در هفته جاری این مشکل با کمک هزینه صندوق رفاه و خرید سیستم سرمایشی توسط دانشگاه رفع شد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان گفت: صندوق رفاه دانشجویان حدود یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان برای رفع مشکل سرمایشی دانشگاه شهید چمران اهواز کمک کرد و خوشبختانه در حال حاضر مشکلات خوابگاه‌های دانشگاه برای سال تحصیلی جدید با تلاش مدیریت دانشگاه رفع شده است.

 

وزارت علوم صندوق رفاه دانشجویان دانشگاه چمران اهواز یزدان مهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر