کد خبر: 496034 A

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا اعلام کرد؛

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از رایگان بودن عوارض در مسیر تهران ـ قم و مسیرهای منتهی به حرم حضرت امام خمینی (ره) خبر داد

به گزارش ایلنا، سردار تقی مهری گفت: باتوجه به اینکه حرکت زائران به سمت حرم امام خمینی (ره) از عصر روز چهاردهم آغاز می‌شود، همکارانم تدابیر و پیش‌بینی‌های لازم را برای روانسازی ترافیک در دستور کار قرار داده‌اند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی با بیان اینکه پلیس راه اسکورت برای تمامی کاروان‌های اتوبوسی به مقصد حرم حضرت امام خمینی (ره) را پیش بینی کرده است، گفت: از زائران می‌خواهم که هنگام ورود و به ویژه هنگام پایان مراسم و بازگشت حتما صبر و تحمل داشته باشند. مسوولان کاروان‌ها نیز موظف هستند که با پلیس همکاری کرده و به هشدارها توجه کنند.

وی با بیان اینکه طرح تابستانه پلیس از اول تیرماه آغاز شده و تا پایان تعطیلات تابستانی ادامه خواهد داشت، اظهارکرد: دستگاه‌های مختلفی از پلیس راه، اورژانس، هلال‌احمر، راهداری، امدادخودروها در این طرح مشارکت داشته و در سراسر کشور حضور دارند. همچنین تدابیری را برای مسیرهای پرترددتر همچون هراز و کندوان پیش‌بینی کرده‌ایم که اطلاع‌رسانی خواهد شد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی به طرح نوروزی امسال نیز اشاره کرد و گفت: در طرح نوروزی سال ۹۶ در مجموع شاهد کاهش تلفات و جانباختگان حوادث رانندگی در سال ۹۵ بوده‌ایم این در حالی است که در سال گذشته ۲ میلیون وسیله نقلیه به چرخه ترافیک کشور وارد شده است.

امام خمینی پلیس راهنمایی و رانندگی پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی حضرت امام خمینی قم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر