کد خبر: 468226 A

در پی آتش گرفتن یک اتوبوس مدرسه، مسیر شرق به غرب بزرگراه «I64» در شرق شهرستان «آگاستا» در ویرجینیا امریکا مسدود شد.

در پی آتش گرفتن یک اتوبوس مدرسه، مسیر شرق به غرب بزرگراه «I64» در شرق شهرستان «آگاستا» در ویرجینیا امریکا مسدود شد.

به گزارش ایلنا، ساعت 17 روز جمعه، از طریق دوربین‌های ترافیکی مشاهده شد که یک اتوبوس مدرسه در پایین کوه «آفتون» آتش گرفته است. در تصاویر دریافتی مشخص بود که کسی آسیب ندیده و حال تمام افراد خوب است. پلیس ایالتی اعلام کرد که تمام دانش‌آموزان به سلامت از اتوبوس متعلق به مدرسه دولتی ایالت «اَلبمارول» پیاده شده‌اند.

با ورود تیم‌های امدادی، ترافیک سنگینی در بزرگراه «I64» به وجود آمد.

راننده بلافاصله بعد از مشاهده خروج دود از اتوبوس، خودرو را در کنار جاده متوقف کرده بود. مربیان، دانش‌آموزان و همچنین سرنشینان چند خودرو گذری که برای کمک توقف کرده بودند، سریع دست به کار شدند و بدین ترتیب، تمام 23 دانش‌آموز که عضو تیم‌های شنا و شیرجه مدرسه بودند با همراهی راننده و 3 مربی خود بدون هیچ‌گونه آسیب‌دیدگی از خودرو خارج شدند.

اتوبوس دیگری برای انتقال دانش‌آموزان و مربیان به محل حادثه اعزام شد. مسیر شرق به غرب بزرگراه به مدت یک ساعت بسته بود و ترافیکی به طول 14 کیلومتر ایجاد شد.

مدرسه دولتی ایالت «اَلبمارول» منتظر گزارش سازمان امداد و آتش‌نشانی در مورد علت بروز این حادثه است. تولیدکننده اتوبوس نیز اواخر هفته این حادثه را بررسی خواهد کرد.

سخنگوی مدارس ایالتی اعلام کرد که احتمال دارد علت این حادثه نقص فنی در سیستم سوخت‌رسانی باشد. در آخرین سرویس این اتوبوس، مشکلی گزارش نشده بود. راننده نیز قبل از سفر، وضعیت اتوبوس را بررسی کرده بود.

حریق اتوبوس در ویرجینیا

دانش آموزان تیم شنا حریق اتوبوس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر