کد خبر: 464752 A

جدیدی پیشنهاد داد؛

یک عضو شورای شهر گفت: یکی از حقوق مردم آن است که بدانند نمایندگانش در شورای شهر طی چهار سال گذشته چه اقداماتی کرده‌اند و ضروری است اعضای شورای شهر در راستای شفاف‌سازی گزارش عملکرد خود را ارائه کنند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، عباس جدیدی در تذکر پیش از دستور خود در جلسه امروز شورای شهر تهران با تقدیر از فرهادی به خاطر برنده شدن در مراسم اسکار و اقدام وی در عدم شرکت در این مراسم گفت: این اقدام فرهادی کسب جایزه اسکار توسط وی را جاودانه کرد.

وی در ادامه با تاکید بر اینکه مهم‌ترین اقدام شورا ارائه گزارش عملکرد است خاطرنشان کرد: یکی از بهترین اقداماتی که در این دوره به جدیت توسط آقای طلایی انجام شد ارائه گزارش شورایاران بود.

این عضو شورای شهر با اشاره به اقدامات اعضای شورا طی چهار سال گذشته اظهار کرد: در حال ورود به سال 96 و نزدیک شدن به عرصه انتخابات هستیم و یکی از حقوق مردم آن است که بدانند نمایندگانشان طی این چهار سال چه اقداماتی انجام داده‌اند.

وی پیشنهاد داد: جلسه‌ای علنی به صورت فوق‌العاده با حضور خبرنگاران تشکیل شده و اعضای شورا در راستای شفاف‌سازی و آگاهی‌رسانی گزارش عملکردهای خود را ارائه دهند.

 

 

شورایاران گزارش عملکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر