کد خبر: 453495 A

سردار مهری خبر داد:

رئیس پلیس راهور گفت: طرح نوروزی پلیس راهور و دیگر دستگاه‌ها از 25 اسفند ماه امسال آغاز شده و تا 15 فروردین سال 96 ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، سردار تقی مهری در جلسه هماهنگی اجرای طرح‌های ترافیکی ضمن تسلیت برای شهادت آتش‌نشانان در حادثه ساختمان پلاسکو گفت: طرح زمستانه از 17 آذرماه آغاز شده و همچنان ادامه دارد و خوشبختانه باید بگویم که از ابتدای آغاز این طرح تا ابتدای بهمن ماه جانباختگان حوادث ترافیکی نسبت به مدت مشابه پارسال 6 درصد کاهش داشته است.

سردار مهری با بیان اینکه طرح نوروزی پلیس راهور و دیگر دستگاه‌ها از 25 اسفند ماه امسال آغاز شده و تا 15 فروردین سال 96 ادامه خواهد داشت تصریح کرد: در این ایام تمامی دستگاه‌ها از جمله اورژانس، هلال احمر، راهداری، امدادخودروها در کنار پلیس حضور خواهند داشت و البته با توجه به حجم سفرها احتمال تمدید این طرح وجود خواهد داشت.

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: در نوروز 96 علاوه بر اقدامات عملیاتی پیش بینی‌هایی برای انجام اقدامات فرهنگی و اجرایی نیز شده تا بتوانیم به سمتی حرکت کنیم که سبب ارتقای فرهنگ ترافیک شویم.

وی به آمار تصادفات رانندگی در آذرماه نیز اشاره کرد و گفت: در آذرماه امسال شاهد کاهش 8 درصدی تصادفات فوتی و جانباختگان نسبت به سال گذشته بودیم.

طرح نوروزی پلیس راهور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر