کد خبر: 453297 A

معاون اجتماعی ناجا:

معاون اجتماعی نیروی انتظامی با اشاره به انتشار اخبار متناقض شبکه‌های اجتماعی، گفت: یکی از مولفه های اثرگذار در کاهش احساس امنیت روانی در جامعه که مسبب بحران های ذهنی در افراد می‌شود ، تناقض‌های روایی از یک روایت و حکایت است.

به گزارش ایلنا از پایگاه خبری پلیس، سردار دکتر "منتظرالمهدی" معاون اجتماعی ناجا در جمع مدیران باشگاه خبرنگاران جوان سازمان صدا و سیما، یکی از مولفه‌های اثرگذار در کاهش احساس امنیت روانی در جامعه که مسبب بحران های ذهنی در افراد می شود را تناقض های روایی از یک روایت و حکایت دانست و گفت: متاسفانه امروز بعضی از شبکه های اجتماعی از فرصت گمنامی استفاده می کنند و با برداشت های سطحی و ناصواب خود از یک اتفاق، ذهن جامعه را مغشوش می نمایند و گاها ناامیدی را در جامعه رواج می دهند و چشم ها را فیلتر می کنند و بارقه ها را نادیده می گیرند.

وی افزود: تنها راه برون رفت و مقابله با چنین مواردی، روشنگری به موقع و تسریع در نشر اخبار صحیح است که این مهم درباشگاه خبرنگاران در حال انجام می باشد و امروز به یک منبع و مرجع قابل اعتمادی تبدیل شده است.

معاون اجتماعی ناجا در ادامه از عزیران حاضر در جلسه خواست: هرگونه اخبار مرتبط با پلیس را که ذهنیت ایجاد می کند قبل از انتشار برای ما ارسال کنید تا شفاف سازی انجام شود و این مهم در سایه تعامل دو جانبه بین معاونان اجتماعی استان ها و مدیران باشگاه انجام شده است.

سخنگوی ناجا گفت: یقینا ما در مواجهه با کاستی ها و تخلفات احتمالی کارکنان، منطقی عمل می کنیم و پایش درون سازمانی هماره مورد توجه مسئولان در ناجا بوده و خواهد بود.

 

نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر