کد خبر: 450046 A

رییس پلیس تهران بزرگ:

رییس پلیس تهران بزرگ با تکذیب اعلام ۲۵ مفقودی از شهروندن عادی گفت: بیش از یکی دو مورد از شهروندان عادی که احتمال می‌دادند؛ بستگان‌شان در محل حادثه حضور داشته‌اند، دیگر مراجعه‌ای غیر از خانواده آتش‌نشانان نداشته‌ایم.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار ساجدی‌نیا؛ رییس پلیس تهران بزرگ با بیان اینکه همه نیروهای آتش‌نشانی، خدماتی و انتظامی در حال فعالیت در محل حادثه پلاسکو هستند،‌ گفت: اعلام می‌کنیم کسانی که حدس می‌زنند و یا مطمئن هستند افرادی در این ساختمان بوده‌اند که تا به امروز خبری از آن‌ها نیست به مرکز ما در خیابان وحدت اسلامی با ارائه مدارک لازم مراجعه کنند.

ساجدی‌نیا با اشاره به اموال و اوراق کشف شده از زیر آوارها تصریح کرد: کلانتری 109 بهارستان موظف است از اموال کشف شده از زیر آوارها محافظت کند و کسبه نیز با مراجعه به این مرکز و آگاهی لیستی را که در اختیار آن‌ها قرارداده می‌شود، تکمیل کنند تا شناسایی اموال آن‌ها انجام شود.

او همچنین درباره شایعاتی در فضای مجازی مبنی بر اینکه این حادثه براثر خرابکاری بوده، گفت: هیچ سند و مدرکی دال بر تایید این موضوع وجود ندارد و حادثه در دست بررسی است.

رییس پلیس تهران درباره مراجعه خانواده‌ها در خصوص اعلام مفقودی نیز گفت: بیش از یکی دو مورد که احتمال می‌دادند؛ بستگان‌شان در محل حادثه حضور داشته‌اند، دیگر مراجعه‌ای نداشتیم.

رییس پلیس تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر