کد خبر: 449823 A

فرمانده انتظامی تهران بزرگ:

ایلنا: فرمانده انتظامی تهران بزرگ اعلام کرد: فردا از میدان امام خمینی تا فردوسی، از خیابان جمهوری تا 30 تیر و چهار راه استقلال محدودیت ترافیکی خواهیم داشت و عبور و مرور خودرو در این محدوده ممنوع است.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سردار ساجدی‌نیا؛ فرمانده انتظامی تهران بزرگ در گفت‌وگوی زنده تلویزیونی، اظهار داشت: در حال حاضر عوامل امدادی، اورژانس و پلیس در محل حادثه حضور دارند تا با همکاری یکدیگر این حادثه را جمع کنند.

وی با اشاره به اینکه امروز اقدامات ترافیکی خوبی را در محدوده آتش‌سوزی ساختمان پلاسکو داشتیم و مردم همکاری خوبی با پلیس داشتند، افزود: احتمالا محدودیت ترافیک در چند روز آینده ادامه خواهد داشت، اما فردا به طور حتم این محدودیت اعمال خواهد شد.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ ادامه داد: فردا از میدان امام  خمینی تا فردوسی، از خیابان جمهوری تا 30 تیر و چهار راه استقلال محدودیت ترافیکی خواهیم داشت و عبور و مرور خودرو در این محدوده ممنوع است.

ساجدی‌نیا با تاکید بر اینکه این حادثه امنیتی نبوده است، گفت: تخلیه سفارت آلمان و ترکیه و انگلیس صحت ندارد.

وی اضافه کرد: اموال و گاوصندوق‌هایی که در مجموعه پلاسکو بوده با هماهنگی هیات مدیره ساختمان، در گنجینه خاصی از سوی پلیس جمع شده و به صاحبان آن تحویل داده می‌شود.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ آتش سوزی ساختمان پلاسکو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر