کد خبر: 438880 A

سردار اشتری:

ایلنا: فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بسیاری از پژوهش و پایان نامه های دانشگاهی کمتر عملیاتی می‌شود، گفت: امیدواریم به مرحله‌ای برسیم که تولیدات "ویترینی" نباشد و پژوهش ها و تحقیقات دانشگاهی بتواند مشکلات کشور را برطرف کند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، حسین اشتری، فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه هفته پژوهش و فناوری و تجلیل از برترین‌های حوزه پژوهش دانشگاه علوم انتظامی امین در جمع خبرنگاران با اشاره به تقدیر از پژوهشگران و اساتید این دانشگاه، اظهار داشت: دانشگاه علوم انتظامی امین دارای مرجعیت خوبی از لحاظ علمی و انتظامی است و اساتید برجسته‌ای در این دانشگاه فعالیت می‌کنند.

وی به تعامل و همکاری دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی برون سازمانی با مجموعه نیروی انتظامی اشاره کرد و گفت: برای داشتن پلیس روزآمد، علمی و حرفه‌ای باید بر پژوهش و تحقیقات تکیه داشته باشیم که بحمدلله ظرفیتهای علمی ما توانسته کمک خوبی در اجرای مأموریت‌های پلیس داشته باشد، البته به این حد راضی نیستیم؛ امیدواریم با همت جهادی اساتید و دانشجویان دانشگاه علوم انتظامی امین بتوانیم این ارتقاء را در آینده شاهد باشیم.

فرمانده ناجا به تعامل خوب دانشگاه علوم انتظامی امین، پژوهشگاه علوم انتظامی و مرکز مطالعات راهبردی ناجا با مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی کشور اشاره کرد و گفت: امیدوارم در سایه این تعامل و همکاری بتوانیم به اهداف خود دست پیدا کنیم.

سردار اشتری با بیان اینکه نیروی انتظامی ظرفیت بالایی دارد، گفت: مراکز تحقیقاتی و دانشگاهی کشور می‌تواند از ظرفیت‌های نیروی انتظامی برای پیشبرد اهداف و برنامه‌های خود بهره ببرند.

این مقام عالی انتظامی کشور تصریح کرد: متأسفانه بسیاری از پژوهش‌ها و پایان نامه‌های تهیه شده که اساتید و دانشجویان زحمات بسیاری برای تهیه آن متحمل می‌شوند، کمتر عملیاتی می‌شود. امیدواریم به مرحله‌ای برسیم که تولیدات پژوهشی ما ویترینی نباشد و به مرحله‌ای برسیم که این پژوهش‌ها مشکلاتی از ناجا و کشور را برطرف کند.

سردار اشتری درباره مهلت پرداخت دو برابر جرایم ۹۴ تا ۳۰ آذر گفت: توصیه ما این است که مردم عزیز هر چه سریع‌تر نسبت به پرداخت جرایم دو برابری خود اقدام کرده و از این تخفیف استفاده کنند.

این مقام عالی انتظامی کشور گفت: تمدید مهلت پرداخت ۲ برابری جرایم۹۴ به مناسبت هفته نیروی انتظامی با هماهنگی دولت محترم ایجاد شد که استقبال مردم در این زمینه بسیار خوب بوده است و آنان طی تماس‌های تلفنی با سامانه ۱۹۷ مراتب تقدیر ئ تشکر خود را اعلام کردند.

 

نشست خبری هفته پژوهش سردار اشتری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر