کد خبر: 427428 A

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان:

ایلنا: معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: فرصت ثبت نام جشنواره دانشجوی نمونه تمدید نمی‌شود.

به گزارش ایلنا، ابوالحسن ریاضی؛ معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان گفت: تا این لحظه تعداد 2897 دانشجو ثبت نام موقت نموده اند که از این میان تعداد 1428 دانشجو ضمن بارگذاری مدارک خویش موفق به تکمیل ثبت نام شده اند، که از این میان 1275 نفر مربوط به وزارت علوم و 155 نفر دانشجویان دانشگاههای تابعه وزارت بهداشت هستند. همچنین تعداد 463 نفر در مقطع کارشناسی، 445 نفر در مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته، 6 نفر در مقطع کارشناسی ارشد پیوسته ، 27 نفر در مقطع دکترای حرفه ای، 484 نفر در مقطع دکترای تخصصی PhD  ، 2 نفر در مقطع دکتری تخصصی بالینی و 3 نفر در مقطع دکتری پیوسته ثبت نام نموده اند.

ریاضی افزود: اصلاحیه آیین نامه نیز پس از امضای وزای محترم دو وزارتخانه به دانشگاهها ابلاغ شده و دانشجویان می توانند از طریق سامانه این اصلاحیه آیین نامه را مطالعه نمایند. در این اصلاحیه در بخش پژوهشی تنها به مقاله‌های بین المللی که مورد تایید معاونت پژوهشی وزارت هستند امتیاز مربوطه تعلق می‌گیرد. در مورد امتیازات شاخص تاثیر مقاله نیز بازنگری شده است، و همچنین میزان امتیازات اختراع های مورد تایید بنیاد نخبگان تغییراتی لحاظ شده است.

وی اضافه کرد: در بخش فرهنگی نیز بخش مسابقات فرهنگی بصورت مجزا افزوده شده است، برای عضویت در سایر نهادهای نظارتی دانشجویان طبق آیین نامه های جدید مربوطه امتیاز در نظر گرفته شده است و در امتیازات بخشهای دیگر مثل اختیار تاهل نیز بازنگری صورت پذیرفته است.

عضو شورای سیاستگذاری جشنواره در پایان افزود: سایر متقاضیان نیز می بایستی تا تاریخ 20 آبانماه با مراجعه به سایت www.nemooneh.saorg.ir نسبت به ثبت نام اقدام نمایند چرا که این فرصت تمدید نمی شود.

 

معاون امور دانشجویان داخل سازمان امور دانشجویان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر