کد خبر: 427220 A

مدیرکل حراست محیط زیست خبر داد؛

ایلنا: مدیر کل حراست سازمان حفاظت محیط زیست اعلام کرد: در ادامه مبارزه و برخورد قانونی با فساد اداری و مالی و در پی دریافت گزارش‌هایی مبنی بر اخذ رشوه از صاحبان صنایع و مراجعان، با هماهنگی کامل با مراجع قضایی شهرستان، رییس محیط زیست پاکدشت در حین ارتکاب جرم بازداشت شد.

به گزارش ایلنا، رضا جزینی‌زاده با بیان این خبر اظهار داشت: در حال حاضر پرونده آقای(ع.ع) توسط مراجع قضایی در دست بررسی است و متهم در بازداشت موقت به‌سر می‌‌برد و تحقیقات از او ادامه دارد.

وی تصریح کرد: بر اساس منویات و تاکیدهای ریاست سازمان جفاظت محیط زیست مبنی بر برخورد بدون اغماض با هرگونه فساد اداری و مالی در این سازمان، اداره کل حراست برخورد جدی و قانونی با متخلفان را در دستور کار خود قرار داده و هیچ گونه حیاط خلوتی برای کارکنان متخلف و زیاده خواه وجود نخواهد داشت.

جزینی زاده با تاکید بر اینکه کشف این موارد و موارد قبلی نیز به جهت نظارت قوی حاکم بر سازمان است، گفت: اداره کل حراست به هیچ عنوان سفارش‌پذیر نیست و صرفاً بر اساس دستورهای ریاست سازمان و شرح وظایف ابلاغی از سوی مراجع امنیتی اقدام خواهد کرد.

جزینی زاده خاطر نشان کرد: اداره کل حراست سازمان محیط زیست همواره آماده دریافت هرگونه اخبار، شکایات و پیشنهادهای هموطنان عزیز است و آنان می توانند با ورود به پورتال سازمان و لینک اداره کل حراست، اطلاعات خود را در این زمینه گزارش کنند.

محیط زیست پاکدشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر