کد خبر: 424165 A

رحمانی‌موحد:

ایلنا: معاون سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در واکنش به گمانی‌زنی‌های رسانه‌ای درباره ریاست این سازمان گفت: رئیس‌جمهور اشراف لازم را برای انتخاب فرد شایسته دارد.

به گزارش ایلنا، مرتضی رحمانی‌موحد به انتشار گزینه‌های متعدد برای سکان‌داری ریاست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری پس از معرفی سلطانی‌فر‌ به‌عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان اشاره کرد و اظهار داشت: نباید از یاد ببریم که این حق قانونی رئیس‌جمهور است که معاونان خود را براساس شایستگی و توانمندی در حوزه‌های تخصصی انتخاب کند.

 ادامه داد: به عقیده من گمانه‌زنی‌های غیررسمی و جهت‌دار کمکی به انتخاب گزینه اصلاح نمی‌کند چراکه رئیس‌جمهور اشراف لازم را برای انتخاب فرد شایسته دارد. به هر ترتیب امیدواریم در این زمان باقی‌مانده با این نگاه، سازمان بتواند کارهای در دست اقدام خود را نظیر تنظیم برنامه جامع گردشگری کشور به سرانجام برساند.

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری با تاکید براینکه نباید به گمانه‌زنی‌ها توجه کرد چراکه رئیس‌جمهور خود گزینه‌هایش را برای ریاست سازمان میراث‌فرهنگی بهتر می‌تواند بررسی و انتخاب کند، خاطرنشان کرد: تاکنون با من در ارتباط با ریاست این سازمان صحبتی نشده است. به‌ هر حال شخص رئیس‌جمهور تصمیم‌گیرنده است و بنده نباید وارد این گمانه‌زنی‌ها شوم. هر شخصی که آقای روحانی تشخیص دهد باید با دولت همکاری کند؛ باید صبر کرد و دید تا در هفته جاری چه اتفاقی می افتد.

رحمانی‌موحد در واکنش به پرسشی مبنی براینکه در صورت پیشنهاد از سوی رئیس‌جمهور برای ریاست سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری چه خواهد کرد؟ گفت: از سه سال پیش ما گفتیم که نیامده‌ایم که برویم، آمده‌ایم که بمانیم و خدمت کنیم.

سازمان میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی مرتضی رحمانی‌موحد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر