کد خبر: 424008 A

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز خبر داد:

ایلنا: پس از انتشار گزارشی در خبرگزاری ایلنا با عنوان «آشفتگی سیم‌های برق در بازار تبریز، بازاریان را تهدید می‌کند» مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در واکنش به این مساله عنوان کرد که ساماندهی کامل شبکه برق فشار ضعیف بازار تبریز نیازمند ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار است.

به گزارش ایلنا، افشین روشن میلانی با اشاره به اهمیت تاریخی بازار تبریز، افزود: همگام با سیاست‌های کلانشهر تبریز در زمینه تبریز ۲۰۱۸، این شرکت در جهت ساماندهی برق رسانی فشار ضعیف بازار، طرح جایگزینی کابل زمینی را به طول ۸۰۰ متر و با هزینه بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال در راسته اصلی بازار تهیه نموده است.

وی در خصوص دیگر اقدامات این شرکت در زمینه بازسازی، اصلاح و ساماندهی شبکه برق رسانی بازار بزرگ تبریز، اظهار داشت: ساماندهی تاسیسات نیرو رسانی برق بازار از سال‌ها پیش مورد بحث و بررسی بوده و این شرکت در پنج سال گذشته ۱۳ پروژه با اعتبار بیش از سه میلیارد ریال به انجام رسانده است.

وی با اشاره به دشواری‌های انجام کار در بافت تاریخی بازار تبریز، تشریح کرد: بیش از ۱۴۰۰ متر شبکه فشار ضعیف، ۷۶۰ متر شبکه فشار متوسط، ۱۶۴ رشته کابل و کنتور مشترکین، دو دستگاه تجهیزات پست زمینی و... توسط این شرکت احداث و اصلاح شده است.

روشن میلانی در پایان تاکید کرد: بدیهی است در صورت تامین اعتبارات لازم و همکاری سازمان‌های ذیربط، پروژه بازار تبریز قابل طراحی و اجرا خواهد بود و همکاران این شرکت آماده‌اند تا در کمترین زمان ممکن این عملیات را اجرا کنند.

 

بازار تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر