کد خبر: 415484 A

رئیس تیم جراحان دانش‌آموزان شین‌آبادی به ایلنا خبر داد:

ایلنا: رئیس تیم جراحان دانش آموزان شین آبادی از تشکیل جلسه‌ای برای تصمیم‌گیری در خصوص اعزام دانش‌آموزان شین‌آبادی به خارج از کشور خبر داد.

محمد جواد فاطمی؛ رئیس تیم جراحان دانش‌آموزان شین‌آبادی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ایلنا، در و اکنش به اظهارات نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی مبنی براینکه ادامه درمان دختران شین‌آباد در خارج از کشور به نظر رییس تیم پزشکی بستگی دارد، گفت: اطلاعی از جزییات اظهارات مطرح شده ندارم.

رئیس تیم جراحان دانش‌آموزان شین‌آبادی ادامه داد: قرار است؛ طی ۱۰ روز آینده در جلسه‌ای که با حضور نمایندگانی از وزارت بهداشت، وزارت آموزش و پرورش، نماینده دانش‌آموزان برگزار می‌شود، دانش علمی و امکانات و تجهیزات درمانی ما در ایران و همچنین دانش علمی و امکانات و تجهیزات درمانی در خارج از کشور بررسی شود و در آنجا تصمیم گیری شود که آیا لزومی برای اعزام بچه‌ها وجود دارد یا خیر؟

فاطمی اضافه کرد: به نظر من دانش علمی کشور خودمان برای درمان بچه‌های شین آباد کافی است، اما به شرطی که امکانات و تجهیزات هم برای درمان کافی باشد؛ بنابرین فعلا نمی‌توانم؛ اظهار نظری درباره اعزام شدن و یا نشدن بچه‌ها به خارج از کشور داشته باشم.

پیش از این خضری، نماینده مردم پیرانشهر در مجلس شورای اسلامی در گفت‌و‌گویی با خبرگزاری ایلنا، با تاکید بر تایید تیم پزشکی دانش آموزان شین آباد، از اعزام بچه‌هایی که دارای درصد سوختگی بالایی بودند، به خارج از کشور خبر داده بود.(لینک خبر)

دانش آموزان شین آباد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر