کد خبر: 395102 A

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از برگزاری سی امین دوره آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی در روز پنجشنبه، هفتم مرداد خبر داد.

به گزارش ایلنا از پایگاه اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، سعید عسگری با تشریح اقدامات انجام شده و مراحل اجرایی برگزاری سی امین دوره آزمون دستیاری دندانپزشکی افزود: این آزمون در 9 حوزه انتخابیه راس ساعت 9 صبح برگزار می شود.

وی اظهار کرد: در این آزمون 2 هزار و 58 داوطلب شامل یک هزار و 246 زن و 812 مرد در حوزه های انتخابیه اصفهان، بابل، تبریز، شیراز، مشهد، کرمان، یزد، همدان و تهران ، رقابت می کنند.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی خاطر نشان کرد: مراحل اجرایی برگزاری آزمون دستیاری دندانپزشکی سال 95 مشتمل بر ضرایب و بودجه بندی سوالات، تراز نمرات و شرایط کلی شرکت در آزمون در تاریخ اول مهر 94 در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی درج و منابع آزمون نیز پس از نهایی شدن در تاریخ 20 آبان 94 به اطلاع داوطلبان رسانده شد.

وی افزود: همچنین دفترچه راهنمای آزمون شامل اطلاعات مربوط به نحوه برگزاری آزمون، مدارک مورد نیاز و سهمیه ها به انضمام فایل پاسخ به سوالات رایج داوطلبان و قانون نحوه پذیرش در سهمیه بومی مصوب مجلس محترم شورای اسلامی در تاریخ چهارم اسفند 1394در سایت سنجش آموزش پزشکی اطلاع رسانی شد.

دبیر شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی به طراحی سوالات آزمون دستیاری دندانپزشکی با حضور اعضای هیات ممتحنه اشاره کرد و گفت: هیات هفت نفره منتخب وزیر بهداشت وظیفه نظارت بر حسن اجرای جلسات طراحی سوالات و برگزاری آزمون را به عهده دارند.

عسگری ادامه داد: اطلاعات تکمیلی از طریق سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی www.sanjeshp.ir به داوطلبان اطلاع رسانی می شود.

 

آزمون پذیرش دستیاری دندانپزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر