کد خبر: 394969 A

صبح امروز رخ داد:

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریقی گسترده در یک کارخانه تولید ذغال در فزون‌آباد پاکدشت خبر داد.

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایلنا، با بیان اینکه در ساعت 4:43 صبح امروز وقوع حریق در کارخانه تولید ذغالی واقع در منطقه فرون‌آباد پاکدشت به سامانه 125 اطلاع داده شد، گفت: فرون‌آباد جزو استحفاظی آتش‌نشانی پاکدشت است و عوامل آتش‌نشانی تهران به عنوان نیروی کمکی به این محل اعزام شده بودند که بلافاصله اقدامات خود را برای مهار و جلوگیری از توسعه حریق آغاز کردند.

وی ادامه داد: در این حادثه دو سوله که هرکدام حدود 500 متر مربع مساحت داشتند گرفتار آتش شدند و یکی از سوله‌ها که در آن تعداد زیادی ذغال و چوب وجود داشت کاملا شعله‌ور شده و خساراتی نیز به سوله مجاور وارد شد.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران  با اشاره به اقدامات آتش‌نشانان برای مهار و اطفای حریق ، اظهار کرد: سرانجام در ساعت 6:23، عوامل آتش‌نشانی پس از اطفای کامل حریق، تخلیه دود و ایمن‌سازی به عملیات خود خاتمه دادند.

ملکی با اعلام اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، گفت: علت حادثه از سوی عوامل آتش‌نشانی پاکدشت بررسی و اعلام خواهد شد.

 

آتش نشانی حریق
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر