کد خبر: 392875 A

ربیعی:

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اینکه ۴۰ میلیون ایرانی تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی هستند، گفت: گسترش مراکز درمانی در شهرهای کوچک از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است.

به گزارش ایلنا، علی ربیعی در مراسم افتتاح درمانگاه تامین اجتماعی نورآباد  بابیان اینکه یکی از سیاست‌های دولت و گرایش آن توجه به مناطق کمتر برخوردار است، اظهار کرد: بخش مهمی از سیاست‌های رفاهی دولت توجه به درمان است.

وی بابیان اینکه مسئله درمان به‌ عنوان پروژه بزرگ اجتماعی دولت در طرح تحول سلامت مطرح است، افزود:  موضوع درمان در برنامه‌های اصلی دولت قرار دارد و با توجه به اینکه چهل میلیون ایرانی تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی است سیاست ما گسترش مراکز درمانی به سمت شهرهای کوچک  است.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به افتتاح مراکز درمانی در شهرستان‌های دلفان و پلدختر عنوان کرد: گسترش مراکز درمانی در شهرهای کوچک از اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و خوشحالیم از اینکه سیاست‌های وزارت، اکنون به ثمر می‌نشیند.

وی بیان کرد: سیاست تعمیق بخشیدن خدمات به مناطق حاشیه‌ای را در لرستان دنبال خواهیم کرد و بیمه ایرانیان در شهرهای کوچک و حاشیه‎نشین به‌خوبی اجرا می‌شود.

علی ربیعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر