کد خبر: 373641 A

فرمانده نیروی انتظامی:

فرمانده نیروی انتظامی با اعلام اینکه شهدا و ایثارگران ناجا، مدافعان نظم و امنیت هستند، گفت: تکریم و خدمات‌دهی به خانواده شهدا را وظیفه خود می دانیم.

به گزارش ایلنا، سردار حسین اشتری افزود: در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری، دیدار و خدمات دهی به خانواده شهدا و ایثارگران باید از اولویت های اقدامات و برنامه های همه مسئولان قرار گیرد.

وی با اشاره به برگزاری نخستین یادواره مدافعان حرم افزود: برگزاری این یادواره اقدامی خودجوش و مردمی بود و لازم می دانم از ابتکار عمل و احساس وظیفه مردم جنوب تهران‌ نسبت به شهدا قدردانی کنم.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به دعوت از خانواده معظم شهدا و جانبازان نیروی انتظامی ساکن در مناطق جنوبی تهران افزود: امیدوارم این اقدامات پسندیده ادامه داشته باشد.

سردار اشتری با اشاره به نامگذاری این یادواره افزود: نامگذاری این یادواره معنادار، متدبرانه و سنجیده بود، چرا که این یادواره در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی که مدافعان حریم نظم و امنیت کشور هستند، برگزار شد.

اشتری گفت: برگزاری یادواره شهدا، جشنواره های فرهنگی-ورزشی برای جانبازان، خدمات دهی به خانواده شهدا و ایثارگران از برنامه های مهم این سازمان است که در طول سال با جدیت دنبال می شود.

وی گفت: باید یاد و خاطره شهدا و اثرات معنوی اقدامات شهدا و جانبازان همواره در جامعه ساری و جاری باشد. تکریم و خدمات دهی به خانواده شهدا به ویژه شهدای نیروی انتظامی را بر خود وظیفه می دانیم.

اشتری افزود: ارتباط نزدیک و مستمر با خانواده شهدا و ایثارگران و گره گشایی از مشکلات این عزیزان از موارد مورد تاکید به فرمانده ناجا است و در تلاشیم از همه توان خود برای خدمات دهی به این عزیزان بهره ببریم.

 

نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر