سرخط خبرها:
کد خبر: 373631 A

اجلاس جهانی شوراها و شهرداران 2016 و سومین کنگره بین­ المللی مدیریت شهری با نگاه کاملاً تخصصی و با حضور اساتید برجسته ملی و بین المللی از دانشگاه‌های معتبر، و برخی از نخبگان و متخصصین نظام شهری کشور در محل مرکز همایش‌های برج میلاد تهران در تیر ماه سال 1395 برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، اجلاس جهانی شوراها و شهرداران با محوریت مدیریت شهری، شهرسازی، گردشگری، مدیریت بحران، اقتصاد شهری با هدف رشد و توسعه شهری، آگاهی از آخرین دستاوردهای علمی و پژوهشی، رفع مشکلات ترافیک شهری و آلودگی هوا، تعامل روز افزون نهادها و سازمان­های دولتی با دانشگاه­ها به منظور استفاده بهینه از علم روز دنیا در حوزه مدیریت شهری، ارائه جدیدترین تجربیات در زمینه­ های مدیریت شهری، شهرسازی و توسعه پایدارشهری همراه با برگزاری کارگاه­های آموزشی، پنل و نشست­ های تخصصی در حوزه محورهای فوق به صورت همزمان در 12 سالن جنبی در مرکز همایش های برج میلاد برگزار می­ شود.

این اجلاس در نظر دارد جهت آشنایی و برقراری ارتباط شهرداران و روسای شورای اسلامی شهرهای کشور با جدیدترین یافته‌های علمی شهرداران موفق جهان در رفع مشکلات حوزه‌های مختلف از جمله کنترل ترافیک، شهرسازی، شهرهوشمند، گردشگری و ... از شهرداران کشورهای مختلف دنیا در حوزه­ های فوق دعوت به عمل آورد. به همین منظور جهت توسعه همکاری‌های دوجانبه در زمینه‌های آموزش و تحقیقات و برقراری ارتباط سازمان یافته و بهره‌مندی از دستاوردهای علمی – تحقیقاتی و امکانات بالقوه و بالفعل طرفین در جهت حل مشکلات و معضلات شهری و همچنین افزایش سطح کمی و کیفی اجلاس، تمهیدات ویژه­ای جهت دعوت از شهرداران کشورهای دنیا از جمله اروپا، آفریقا، آمریکای لاتین، آسیا و متخصصان، فعالان، تصمیم گیران، اساتید دانشگاه و نخبگان صورت پذیرفته است.

 

شورای عالی استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر