کد خبر: 373615 A

هشدار سخنگوی آموزش و پرورش تهران؛

ایلنا: سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران از فعالیت غیرقانونی پانسیون‌های دانش‌آموزی در این شهر خبر داد.

مسعود ثقفی (سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران) در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا؛ با هشدار نسبت به فعالیت پانسیون‌های غیرمجاز برای دانش‌آموزان، اظهار داشت: یک پدیده نوظهوری به نام پانسیون‌ در یکی دوسال اخیر در تهران ایجاد شده که نه مورد تایید آموزش و پرورش است و نه مجوز دارند و موارد عدیده آسیب‌های اجتماعی در آنها دیده می‌شوند.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: این پانسیون‌ها که عمدتا برای دانش‌آموزان دوم و سوم متوسطه در نظر گرفته شده، این دانش‌آموزان را پس از ساعت مدرسه به منظور آمادگی برای امتحانات نهایی نگهداری می‌کنند.

ثقفی اضافه کرد:‌ به خانواده‌ها هشدار می‌دهیم که در صورت شناسایی این اماکن غیرقانونی، سریعا به حراست اداره آموزش و پرورش مراجعه و اطلاع دهند. با توجه به اینکه این پانسیون‌ها هیچ وابستگی به دستگاه‌های دولتی ندارند، مردم فریب ادعاهای اقناع کننده اینها را نخورند.

وی در ادامه متذکر شد: متاسفانه مشاهده شده که برای اینکه بچه‌ها در پانسیون‌ها دچار خستگی نشوند، از مواد غیرمجاز مانند قرص‌های روانگردان استفاده شده است.

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: از اداره اماکن نیروی انتظامی و قوه قضاییه درخواست می‌کنیم که با این اقدامات غیرقانونی برخورد متناسب صورت گیرد.

پانسیون های غیر قانونی دانش آموزی در تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر