کد خبر: 373240 A

مدیر کل پشتیبانی امور پژوهشی وزارت علوم خبر داد:

چهل و نهمین اجلاس معاونان پژوهش و فناوری دانشگاه ها، مراکز آموزشی و پژوهشی و پارک های علم و فناوری ۵ و ۶ خرداد در دانشگاه محقق اردبیلی برگزار می شود.

به گزارش ایلنا، جلال بختیاری مدیر کل دفتر حمایت و پشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم گفت: این اجلاس با هدف تبیین سیاست های امور مالیاتی کشور در ارتباط با قراردادهای پژوهشی و فناوری، جایگاه و نقش شورای توسعه پژوهشی و فناوری در علوم انسانی و هنر برای ساماندهی و هدفمند ساختن پژوهش های این حوزه برگزار خواهد شد.

وی افزود: همچنین در این اجلاس نقش پارک های علم و فناوری در حمایت از دانشگاه کارآفرین، ارائه گزارش از روند شکل گیری آزمایشگاه های خصوصی، نحوه استقرار نظام بهداشت، ایمنی و محیط زیست در آزمایشگاه ها و کارگاه های دانشگاه ها و مراکز پژوهشی و فناوری و ارائه گزارش وضعیت توسعه علمی ایران در پایگاه های استنادی بین المللی نیز بررسی خواهد شد.

مدیر کل دفتر حمایت وپشتیبانی امور پژوهشی و فناوری وزارت علوم خاطر نشان کرد: برگزاری ۵ نشست تخصصی با موضوعات پژوهشی و آزمایشگاهی از دیگر برنامه های روز نخست برگزاری این اجلاس است.

بختیاری اظهار داشت: ارائه سخنرانی توسط دبیران ۱۰ گانه مناطق پژوهشی و فناوری کشور و صدور بیانیه نهایی از برنامه های دومین روز برگزاری اجلاس سراسری معاونان پژوهش و فناوری دانشگاهها، مراکز پژوهشی و فناوری است.

وزارت علوم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر