کد خبر: 359226 A

انفجار شدید سیلندراکسیژن درهنگام شارژ آن موجب مرگ دلخراش مردی 40 ساله و نیز مصدومیت زن و مرد 45 ساله ای شد.

به گزارش ایلنا، به دنبال تماس شاهدین حادثه با سامانه 125، ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی زنگ ایستگاه 53 را در ساعت 14:35 روز گذشته به صدا درآورد ونیروهای نجات 13 و آتش نشانان ایستگاه 53 را به خیابان مفتح، کوچه نقدی رهسپار کرد.

سعید پهلوی خواه رییس ایستگاه 53 آتش نشانی با اعلام این که حادثه در طبقه دوم ساختمانی 4 طبقه اتفاق افتاد، گفت: آتش نشانان هنگام رسیدن به محل حادثه با جسم نیمه جان مرد 40 ساله ای مواجه شدند که براثر انفجار سیلندر اکسیژن دست و پای وی قطع شده بود.

وی اضافه کرد: نیروها بلافاصله تا رسیدن عوامل اورژانس اقدامات اولیه را انجام داده و با استفاده از کمک های اولیه خونریزی شدید مصدوم را کنترل کرده و تحویل عوامل اورژانس دادند که متاسفانه این شخص براثر صدمات وارده در بیمارستان جان سپرد.

وی با اشاره به مصدومیت دو زن و مرد حدودا 45 ساله دراین حادثه، اظهار داشت: به علت انفجار شدید خساراتی نیز به این واحد مسکونی و دیگر طبقات ساختمان وارد شد.

پهلوی خواه علت اولیه بروز این حادثه را بی احتیاطی و استفاده از روش غیر اصولی در شارژ سیلندراکسیژن ذکر کرد و افزود: تحقیقات دراین خصوص هم اکنون از سوی کارشناسان آتش نشانی و عوامل انتظامی درحال انجام است

 

حادثه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر