کد خبر: 326048 A

رئیس بنیاد شهید تاکید کرد:

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر اهمیت تعامل مثبت با رسانه ها تاکید کرد و گفت: تعامل با رسانه ها همواره در دستور کار بنیاد شهید قرار دارد.

به گزارش ایلنا از بنیاد شهید، حجت الاسلام والمسلمین سیدمحمدعلی شهیدی در مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: تعامل با رسانه ها همواره در دستور کار بنیاد بوده است و نخستین قدم روابط عمومی باید افزایش تعامل با رسانه ها باشد، همچنین باید پاسخگویی صحیح و سریع به رسانه ها و افکار عمومی را همواره در دستور کار داشته باشیم.

وی گفت: اطلاع رسانی رسمی تمام بخش ها و مجموعه های بنیاد شهید و امور ایثارگران باید از دریچه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد انجام شود.

نماینده ولی فقیه در بنیاد شهید و امور ایثارگران به خصوصیات یک روابط عمومی موفق اشاره کرد و افزود: روابط عمومی باید نسبت به مسائل و رویدادهای جامعه و افکار عمومی حساس باشد و اطلاعات کافی از مسائل روز جامعه داشته باشد، در واقع نقش روابط عمومی ایجاد رابطه بین جامعه و نظام است و باید سعی کند جامعه را به آرامش برساند و جامعه را به نظام جمهوری اسلامی نزدیک کند.

معاون رییس جمهوری ادامه داد: ابزار کار روابط عمومی در واقع آن اعتمادی است که اخبار آن در جامعه ایجاد می کند. اخبار منتشر شده از سوی روابط عمومی باید به قدری شفاف و صحیح باشد که اعتماد مخاطب را به شکل کامل جلب کند و این مهم ترین عامل برای موفقیت روابط عمومی است.

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران بر رعایت اخلاق اسلامی از سوی تمام کارکنان به ویژه کارکنان روابط عمومی تاکید کرد و گفت: کارکنان بنیاد و به خصوص کارکنان روابط عمومی باید در زمینه اخلاق اسلامی سرآمد باشند و اگر اخلاق اسلامی سرلوحه کارها باشد، تمام مواردی که برای موفقیت یک روابط عمومی ذکر شد خود به خود ایجاد خواهد شد.

شهیدی ادامه داد: آن دسته از افرادی در کار خود موفق هستند که به وظیفه ای که بر عهده دارند اعتقاد داشته باشند، البته یقینا این اخلاق و روحیه در حال حاضر وجود دارد و بیان مجدد آنها به معنی وجود نقص در این مسائل نیست.

وی فعالیت های مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد را رو به رشد ارزیابی کرد و گفت: از روزی که در بنیاد عهده دار مسئولیت شدم سعی کردم در جهت بهبود شرایط کاری روابط عمومی حرکت کنیم و خوشبختانه روابط عمومی امروز شرایط کاری مطلوبی دارد، اما نباید به این شرایط قانع شویم و باید همواره تلاش خود را ادامه دهیم.

محمد اسفندیاری رییس سابق مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد نیز در این مراسم گفت: در طول مدت دو سال همکاری در بنیاد، همواره از نگاه مطلوب رئیس بنیاد شهید نسبت به روابط عمومی برخوردار بودیم و هر توفیقی در این مدت از سوی روابط عمومی کسب شده است، ثمره این نگاه بوده است.

علیرضا کریمیان رییس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران نیز در این مراسم گفت: بی شک فعالیت مسئولان در امتداد یکدیگر است و برنامه های روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد مانند گذشته با قدرت ادامه خواهد یافت.

در این مراسم علیرضا کریمیان به عنوان رئیس جدید مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران معرفی و از خدمات محمد اسفندیاری رئیس سابق روابط عمومی بنیاد شهید تجلیل شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر