کد خبر: 317448 A

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا:

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا از بروز تصادف‌های زنجیره‌ای در محور قزوین به سمت کرج بر اثر بارندگی و لغزنده بودن جاده خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی با تاکید بر اینکه به دلیل نامناسب بودن باند جنوبی محور قزوین به سمت کرج روزانه شاهد تصادف خودرو، خروج اتوبوس و کامیون از جاده هستیم به خبرنگار ایلنا گفت: تصادفات شب گذشته نیز بر اثر بارندگی و لغزنده بودن جاده افزایش یافته و چندین خودرو در فواصل مختلف با یکدیگر برخورد کردند.

وی با اشاره به اینکه بر اثر تعدد تصادف‌ در این محور شاهد بار سنگین ترافیک نیز هستیم؛ گفت: لازم است رانندگان در زمان بارندگی، فاصله ایمن را رعایت کنند.

ریزش کوه در ایلام

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا در خصوص ریزش کوه در محور ایلام اظهار کرد: ساعت 6:15 صبح امروز محورهای ایلام، سرابه و مهران شاهد بارش شدید باران بودند که این شدت باران ریزش کوه در محور ایلام را رقم زد.

وی افزود: با همکاری پلیس راه و سازمان راهداری محوری که دچار ریزش کوه شده بود؛ ساعت 7:15 صبح بازگشایی شد.

بارندگی در 13 استان کشور

وی همچنین با اشاره به بارندگی در 13 استان کشور، گفت: در اکثر محورهای استان‌های اردبیل، ایلام، چهارمحال و بختیاری، زنجان، البرز و کردستان بارش باران جریان دارد که بر اثر آن جاده لغزنده خواهد بود.

رئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا تصریح کرد: در استان‌های گیلان، کرمانشاه، لرستان، همدان، قزوین، مازندران و تهران نیز بارش باران جریان دارد.

اتوبوس تصادف جاده خودرو کنترل ترافیک
نرم افزار موبایل ایلنا